SON DAKİKA
30 Haziran 2022 17:05

SON HABERLER

Ok yaydan fırladı, Yalnız Kurt dizisinde aşkın ilk izleri!

atv ekranında yayınlanan Yalnız Kurt dizisinin ilk 3 bölümü çok beğenildi. Cihan Ünal, Hasan Deniz Yaran, Damla Colbay ve Murat Han’ın etkileyici performansları izleyicileri bir hayli memnun ediyor… atv’nin iyi reyting alan ve sadık izleyici kitlesini hemen oluşturan Yalnız Kurt dizisinin yapımcısının Osman Sınav olduğunu hatırlatalım.

2 yıllık bir çabanın ürünü olan dizi için gelecek bölümlerde çok daha etkili sahnelerin izleyicilerle buluşması bekleniyor. Tabii ki bir de aşk konusu var. Sare ile Altay arasında bir aşk yaşanması zaten beklenen bir durum ama bunun erken gerçekleşebileceğine yönelik işaretler var.

Yalnız Kurt dizisinin dördüncü bölüm tanıtımı paylaşıldı. Altay, yayından fırlayan ok gibi hedefine gitmektedir. Kardeşinin intikamını almak için yanıp tutuşan Sare, Altay’ın da Doğan’ın peşini bırakmayacağını görür. İkili arasında ilk duygular filizlenir. Bir aşk mı doğuyor?

Herkes Hilmi Kopanlı’nın peşinde, onu aramaktadır. Kopanlı Hilmi ise, Davut’un odunluğundadır. Davut adamı sorgular. Yıldırım Projesi’yle ilgili yeni gerçekler ortaya çıkar. Mira, Nizam ve Doğan arasında, Hilmi Kopanlı bulunmadıkça ipler daha da gerilmekte ve yeni anlaşmalar masaya yatırılmaktadır.

Altay öngörüleri sayesinde yaptığı planlarla Doğan’ın güvenini daha da kazanır ve örgütün içinde adımlar atar. Sare ile Altay, artık her şeyin merkezindedir. Altay ve Davut, Hilmi Kopanlı’dan aldıkları bilgiler dahilinde Yıldırım Projesi’ni ele geçirmek için plan yaparlar. Ayrıca Hilmi Kopanlı’dan yeni bir paralel yapının olduğunu da öğrenirler.

15 Temmuz gecesi dengeler değişmiştir. Davut hain Hilmi Kopanlı’yı devletin adaletine mi teslim edecek yoksa başka bir planı mı var? Altay’ın tek başına yaptığı gizli operasyon nasıl sonuçlanacak? Sare ve Altay aynı yolda el ele sırt sırta mücadele mi edecekler? Yoksa karşı taraflarda birbirlerine rakip mi olacaklar? Bölüm finalinde, Yıldırım Projesi ile ilgili sürpriz ne?

Bu soruların yanıtlarını 18 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’da atv’de yayınlanacak Yalnız Kurt dizisinde bulabilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler