Ana sayfa Dizi Fragmanları Önce Devin, sonra da Aslan değişti! Aile dizisine damga vuran olay!

Önce Devin, sonra da Aslan değişti! Aile dizisine damga vuran olay!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Aile’nin merakla beklenen 11. bölüm tanıtımı yayınlandı. Nefesleri kesen heyecan dolu tanıtıma “Aslan Soykan, Yusuf Soykan oldu!” sözleri damga vuruyor.

Dizinin ilk bölümlerinden itibaren normal bir hayatı olan Devin karakterinin Aslan ile tanışması ile başlayan hayatındaki değişim, evlilik ile başka bir boyuta taşındı. Artık Devin karakteri eskisi gibi değil. Artık Soykan ailesinin suçlarının bir ortağı haline gelen Devin’deki değişim izleyicileri etkilemişti. Şimdi de Aslan karakterinin babası Yusuf’a dönüşmesi ile birlikte yeni bir durum daha yaşanacak.

Her hafta heyecan dolu hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Aile’nin yeni bölüm tanıtımı önemli mesajlar veriyor. Babası gibi olmaya başlayan Aslan’ın çevresine korku saldığı tanıtımda Hülya’nın İlyas’ın bildiği büyük aile sırrından bahsetmesi dikkat çekiyor.

Bu sırrın ne olduğu akıllarda soru işareti yaratırken, Ati’nin ölümünün ardından polis Soykanlar’ın çiftlik evine geliyor. Yaşananlardan dolayı büyük bir öfke duyan Devin’in polislere ne diyeceği ise gerilimi artırıyor.

Olayın yaşandığı akşam evde birinin eksik olduğunu açıklayan Devin’in, Aslan’ı ihbar edip etmeyeceği merakla bekleniyor.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile’ dizisinde etkileyici bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Musa Uzunlar’ın son olarak kadroya katılması ile güçlenen oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: “Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı saat 20.00’de Show TV’de!