Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Öner Döşer haftalık burç yorumunda uyardı; Oğlaklar ikili ilişkilerinde neye dikkat etmeli?

Öner Döşer haftalık burç yorumunda uyardı; Oğlaklar ikili ilişkilerinde neye dikkat etmeli?

tarafından sevda

Astrolog Öner Döşer, youtube kanalında Astroloji Televizyonu köşesindeki haftalık burç yorumunda tüm burçlara ‘Kalbinize Dönün’ mesajı verdi 15 Mart Cuma günü Balık burcunda Merkür Güneş kavuşumunun  söz konusu olduğuna dikkat çeken ünlü astrolog, “Bu duruma astrolojide Merkür’ün Güneşin kalbinde olması durumu deniyor bu da tüm burçlar için, kendi iç seslerine kulak verecekleri ve kalplerine dönüp sorularının cevaplarını alabilecekleri bir zaman diliminde olduğumuzun göstergesi” dedi. Peki bu bu durum burçları nasıl etkileyecek? Ünlü astrolog Oğlak burcu için şunları söyledi.

Sevgili Oğlaklar, Merkür’ün Güneşle kavuşumu, fikirsel ve yakın çevre ile alakalı eğitimini almayı veya vermeyi düşündüğünüz konularla ilgili biraz daha içe dönüp iç sesinizi dinlemenizde fayda olduğunu göstermekte.

Çarşamba ve perşembe günleri iş başvuruları için değerlendirebileceğiniz günler ancak sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Cuma ve cumartesi günleri ise özellikle ikili ilişkilerinizde karşı tarafa öncelik vermenizi gerektiğine işaret ediyor. Pazar günü daha ziyade parasal konular ve harcamalar ön plana çıkıyor.