Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Buldu, kariyerinde yepyeni bir başlangıca imzasını attı!

Onur Buldu, kariyerinde yepyeni bir başlangıca imzasını attı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Güldür Güldür Show isimli tiyatro skeçlerinden oluşan programın en sevilen isimlerinden olan Onur Buldu, canlandırdığı Bilal karakteri ile hem sahnede hem de televizyon ekranı başında milyonların sevgisini kazandı.

Güldür Güldür Show’dan ayrılarak kendisine yeni bir kariyer hedefi seçen Onur Buldu, artık yeni projelerle farklı bir şekilde hayranlarının arşısında yer alma kararı aldı.

Onur Buldu’nun bu kararı neticesinde de ilk dikkat çeken işi Exxen platformu için hazırladığı yeni dijital dizi oldu. Sizi Dinliyorum isimli yeni dizide birbirinden farklı tiplere bürünen ünlü oyuncu, başarılı oyunculuğunu da bir kez daha gözler önüne serdi.

Her bölümde, izleyicilerin kendilerinden bir parça bularak keyifle izleyeceği “ Sizi Dinliyorum” isimli yeni dizi Exxen platformunda yayınlanmaya başlandı. İlk iki bölümü ekrana gelen ve her hafta Cuma günü yeni bölümleri yayınlanacak olan dizide birbirinden çok farklı karakterler bulacaksınız.

Farklı kimliklere bürünen ve kılıktan kılığa giren Onur Buldu, herkese kahkaha attıracak. Yapımcılığını 25 Film’in ve başrolünü Onur Buldu’nun üstlendiği “Sizi Dinliyorum” dizisinde bazı isimler de oyuncuya eşlik edecek.

Onur Buldu, kariyerinde yepyeni bir başlangıca imzasını attı! 7

Ünlü komedyenin kılıktan kılığa gireceği , kahkahanın bir an olsun eksik olmayacağı dizinin ilk iki bölümünde sevilen oyuncular; Ayşenil Şamlıoğlu, Cansu Diktaş Altınok, Didem İnselel, Berkay Tulumbacı, Gözde Seda Altuner ve Berfu Öngören Onur Buldu’ya eşlik etti. İlerleyen bölümlerde de başka oyuncuların yine dizide konuk olarak yer alması bekleniyor.

“Sizi Dinliyorum” ilk iki bölümüyle Exxen platformunda yayınlandı ve böylelikle Onur Buldu, kariyerinde yepyeni bir dönemin kapılarını açtı.