Ana sayfa Yabancı Dizi Onur Saylak, Şahsiyet dizisinin Meksika uyarlamasıyla gururlandı!

Onur Saylak, Şahsiyet dizisinin Meksika uyarlamasıyla gururlandı!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Onur Saylak’ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve Hakan Günday’ın yaratıcı olarak görev aldığı Şahsiyet dizisinin Meksika uyarlaması Asesino Del Olvido HBO Max’te yayınlanmaya başladı.

Haluk Bilginer’e Uluslararası Emmy Ödülü getiren Şahsiyet dizisi, geçtiğimiz yıllarda yurt dışına açılmıştı. Asesino Del Olvido adıyla bilinen Meksika uyarlaması, HBO Max’e satıldı. Dizinin başrolünde Damian Alcazar ve Paulina Gaitan bulunuyor. Asesino Del Olvido, Ay Yapım ile Viacom International Studios ortaklığında hayata geçirildi. Ernesto Contreras ve Jorge Michel Grau ise yönetmen koltuğuna geçti.

Onur Saylak instagram hesabından yaptığı paylaşımla mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Saylak paylaşımına, ‘Şahsiyet uyarlaması uzak diyarlarda izleniyor’ yazdı.

Meksika yapımı ve ünlü aktör Damián Alcázar ile genç aktris Paulina Gaitán’ın başrolde olduğu yeni Max Original dizisi Asesino Del Olvido’da, Azheimer teşhisi konan Pascual León’un (Alcázar) geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena (Gaitan) ile yollarının kesişmesini anlatıyor.

Dizinin orijinal konusu ise şöyleydi: Agah, adli katip memurluğundan emekli olan bir adamdır. Beyoğlu’nda münzevi bir yaşam süren Agah’ın hayatı, kendisine alzheimer teşhisi konulmasıyla altüst olur. Tüm anılarını zamanla unutacak olmasının acısı karşısında büyük bir yıkıma uğrayan Agah, bir süre sonra bu durumun bir fırsat olduğunu fark eder. Agah, yıllardır ertelediği bir cinayeti işleminin tam zamanı olduğunu düşünür çünkü hastalığından dolayı işleyeceği suçu unutacak ve bundan dolayı vizdan azabı çekmeyecektir. Agah’ın aldığı bu karar sadece onun değil cinayet büro amiri olan Nevra’nın da hayatını etkileyecektir.