Ana sayfa Dizi Haberleri Osman Sınav’ın yeni dizisi Yalnız Kurt’un hazırlıkları hızlandı!

Osman Sınav’ın yeni dizisi Yalnız Kurt’un hazırlıkları hızlandı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bugüne kadar çok çarpıcı dizilere imza atan Osman Sınav yeni projesi Yalnız Kurt’la ilgili çalışmalarında son aşamaya neredeyse geldi. Dizinin hazırlıkları hızlanırken bomba gibi bir hikaye izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kurtlar Vadisi, Sen Anlat Karadeniz, Deli Yürek gibi ekranın unutulmaz dizilerine imza atan Osman Sınav, dört yıl aradan sonra yeni dizisini izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Etkileyici bir hikayeye sahip Yalnız Kurt isimli dizi için çalışmalar neredeyse son aşamaya geldi.

ATV ekranında yayınlanacak olan dizi için oyuncu anlaşmaları arka arkaya geliyor. Dizi için ilk olarak Hasan Denizyaran ve Cihan Ünal ile anlaşma yapılmıştı. Ardından üç yeni isimle daha anlaşıldı. Son olarak Hekimoğlu dizisinde izlediğimiz Damla Colbay’ın Yalnız Kurt’ta Sare Türkmen isimli bir karakteri canlandıracağı duyuruldu. Colbay’ın ardından Murat Han ile Kürşat Alnıaçık’ın da Yalnız Kurt projesine katıldığı öğrenildi.

Murat Koca ve Alper Eze’nin hikayesini yazdığı dizinin yönetmenliğini de M. Çağatay Tosun üstleniyor. ATV ekranında pazar akşamları yayınlanması beklenen Yalnız Kurt’un kasım veya aralık ayında izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye olarak geliyor. Hikayenin detayları ise şöyle:

Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

Ülke sınırlarını değiştirmek, ülkeleri parçalamak, hükümetlere darbe yapmak, kukla yönetimler kurmak, ekonomik sorunlar çıkartmak, etkin ayrımcılık ile insanları birbirine düşman etmek, terör örgütleri ve cemaatler vasıtasıyla da bir ülkeyi karıştırmak için yapılan tüm küresel planlar bu dizinin konusunu oluşturuyor.