SON DAKİKA
7 Aralık 2022 02:52

SON HABERLER

Özge Özpirinçci’nin kızı ile ilgili dileğinin gerçekleşmesine az kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Oyunculuk kabiliyeti ve rol aldığı yapımlarla çok sevilen ünlü oyuncu Özge Özpirinçci bir süredir ekranlardan uzakta.

Anne olmaya hazırlanan ünlü oyuncu doğum için adeta gün sayıyor. Hamile olduğunu öğrendikten sonra uzun yıllardır birlikte olduğu meslektaşı Burak Yamantürk ile sade bir nikah töreni ile evlenen oyuncu, 3 hafta sonra kızını dünyaya getirecek.

Özge Özpirinçci hamileliğinin son günlerinin tadını çıkarıyor. Yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç ile kendisini deniz kenarına atan oyuncunun birbirinden eğlenceli karelerini Tüzünataç instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı.

Gün batımında poz veren iki yakın dostun paylaşımları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Özge Özpirinçci geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada; “Berrak Tüzünataç ile ‘Akrep’ burcu olmasın diye el ele verip dua ediyoruz. Akrep kadınını çok seviyorum. Ne var ki kendine çok zarar verebilen bir Burç. Karanlık yerleri çok. Yay olsun istiyorum” demişti.

Bazı takipçileri oyuncunun paylaşımına, ‘Biraz daha dayan ‘Yay’ burcuna 3 gün kaldı’ şeklinde yorumlarda bulundu.

Kızını kucağına almak için gün sayan Özge Özpirinçci, suda doğumu araştırdığını ancak öyle bir niyeti olmadığını her şey yolunda giderse normal doğum yapmak istediğini söylemişti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler