SON DAKİKA
2 Aralık 2022 14:58

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid dizisi çok tehlikeli bir yolda!

“Payitaht Abdülhamid” dizisinin 5. sezonu devam ediyor. Dizinin 15 Ocak Cuma akşamı 134. bölümü yayınlanacak. Yeni bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar da ortaya çıktı. Tehlikeli bir yol gözüküyor. Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Kırım Türklerini kurtarmak için Rus filosunun boğazdan geçişine müsaade eden Abdülhamid, meselenin gizlilik içinde sonuçlanmasını ister. Hechler ise gücünü Selanik Mason Locası ile birleştirerek planın ifşa olmasını sağlamaya çalışır. Oğlu Ali Osman’ın kimin elinde olduğunu bilmeyen Eşref Aziz, ona ulaşmak için her yolu dener.

Naime ve Aliye bu kez Saliha Sultan’ı saraydan göndermek için tehlikeli bir yol seçerler. Stefano da onlara yardım edecektir. Naime, annesi Bidar Sultan’ın kaderini Saliha’ya yaşatmaya çalışırken Stefano da kendi tertibini yapar. Bu tertiple Abdülhamid hem kızını, hem Saliha Sultan’ı kaybedecektir.

Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle 15 Ocak Cuma saat 20.00’de TRT 1’de izleyicileri ile buluşmaya geliyor. Dizinin kemik bir kitlesi var ve bu kitle her hafta yapıma büyük ilgi gösteriyor. İşte 134. bölüm fragmanı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler