Ana sayfa Sosyal Medya Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın oynadığı Aşkın Kıyameti filminden son pozlar!

Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın oynadığı Aşkın Kıyameti filminden son pozlar!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Netflix için çekilen Aşkın Kıyameti isimli sinema filminde Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı başrolde oynadılar. Filmin çekimlerinin Akdeniz bölgesinde, aralarında Fethiye’nin de olduğu farklı yerlerde yapıldığı konuşuluyor.

Filmle ilgili henüz net bir açıklama olmasa da çekimler sırasında oyunculardan gelen paylaşımlarla birlikte izleyenler de bazı bilgiler edinmekte.

Aşkın Kıyameti filminin çekimlerinin tamamlandığını Pınar Deniz’in yaptığı son paylaşımdan takipçileri de gördü. Daha önce Vatanım Sensin dizisinde birlikte oynayan Pınar Deniz ve Boran Kuzum’un yeniden buluştuğu filmin hikayesi Yılmaz Erdoğan’a ait.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı filmde ayrıca uzun zamandır kamera önünde olmayan Zeynep Tokuş’un da olması filme dikkat çeken bir başka ayrıntı. Ayrıca Musa Uzunlar, Seda Türkmen de filmde yer alan isimler arasında.

BKM Yapımı olan filmin çekimlerinden son kareleri Pınar Deniz paylaştı. Geçtiğimiz gün rastalı saçlarıyla görünen oyuncu, dizideki imajından karelerle de hayranlarının merakını bir nebze olsun giderdi.

Oyuncu, son olarak da filmde birlikte rol aldığı isimlerle aşağıdaki kareleri paylaştı…