Ana sayfa Dizi Haberleri Yargı dizisinin 26 Mayıs’taki finali için büyük hazırlık yapılıyor!

Yargı dizisinin 26 Mayıs’taki finali için büyük hazırlık yapılıyor!

tarafından ker_def

Üçüncü sezonu devam eden ve finale adım adım ilerleyen Yargı dizisi sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde geniş izleyici kitlelerini etkilemeyi başardı.

Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun başarılı performansları ile göz doldurduğu Yargı dizisi, aynı zamanda senarist Sema Ergenekon’un hikaye yazma gücünün de bir sonucu olarak büyük başarılar elde etti. Kara Sevda ve Şahsiyet isimli dizilerin ardından Emmy Ödülü kazanan Türk yapımı olmayı başaran Yargı dizisi, uluslararası alanda tanınan ve bilinen bir proje olmayı başardı.

Kanal D’nin, üç sezondur ekranda olan Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın 26 Mayıs’taki final bölümü için hazırlıklar yapılıyor. Dizinin finali büyük bir organizasyonla dizi ekibi ve seyircisiyle birlikte izlenecek.

Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin merakla beklenen büyük finaline sayılı haftalar kala ‘Yargı’ cephesinden güzel bir haber paylaşıldı.

Nasıl bir final yapacağı merakla beklenen dizi, 26 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek finali izleyicisiyle birlikte izlemek için büyük bir organizasyon hazırlığında. Şimdilik detayları gizli tutulan gece hakkındaki bilgiler çok yakında izleyicilerle paylaşılacak.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde oyuncu kadrosunda yer alan isimler şöyle:

“Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır.”

Yargı her pazar akşamı yeni bölümleriyle 26 Mayıs’a kadar Kanal D’de ekrana gelecek.