Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Prens dizisinin ikinci sezon onayı alması büyük bir başarı!

Prens dizisinin ikinci sezon onayı alması büyük bir başarı!

tarafından ker_def

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin, tarihi dizilere komedi dolu yeni bir yorum getiren dizisi ‘Prens’ ikinci sezon için onay aldı.

Giray Altınok’un ‘Prens’ performansıyla tüm izleyicileri güldürdüğü, kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandıran dizi yeni sezonuyla yine BluTV’de olacak. Ünlü oyuncu ve senarist Giray Altınok, sosyal medyada çok beğenilen ‘Prens’ karakteriyle paylaştığı bir video ile dizinin ikinci sezonun çekileceğini sevenlerine duyurdu.

Türkiye’nin ilk yerleşik ‘Virtual Production’ stüdyosunda sanal prodüksiyon teknolojisiyle çekilen eğlenceli tarihi komedi dizisinin ilk sezon kadrosunda şu isimler yer aldı:

“Giray Altınok, Ceyda Düvenci, Derya Pınar Ak, Çağdaş Onur Öztürk, Canberk Gültekin, Burak Topaloğlu, Serdar Orçin, Aslı Tandoğan, Bahadır Vatanoğlu, Yılmaz Gruda, Onur Özaydın ve Hüseyin Avni Danyal.”

MGX Studio ve MGX Film tarafından Müşvik Guluzade yapımcılığında hayata geçen dizinin yönetmenliğini Bülent İşbilen üstlenirken senaryosu Giray Altınok ve Kerem Özdoğan imzası taşıyor.