Ana sayfa Sosyal Medya Prestij Meselesi filminin ilk tanıtımı dikkat çekti!..

Prestij Meselesi filminin ilk tanıtımı dikkat çekti!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Son olarak 2019 yılında Mucize 2: Aşk filmiyle beyazperdede yer alan oyuncu, şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi Prestij Meselesi’nin çekimlerine geçtiğimiz ay başlamıştı.

Çekimleri sona eren filmin vizyona girmesi için geri sayım başladı. Yapımcılığını Boyut Film şirketiyle Murat Tokat’ın üstlendiği filmde, 1 Eylül 2003 tarihinde hayatını kaybeden efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik şirketini kurduğu dönem anlatılacak.

Prestij Meselesi’nden ilk teaser geldi. 3 Şubat’ta sinemalardaki yerini almaya hazırlanan yapımın tanıtımı oldukça merak uyandırıcı. 

Yönetmen koltuğunda Mahsun Kırmızıgül’ün oturduğu Prestij Meselesi, merhum müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Anadolu’nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç müzisyenleri keşfetme öyküsü ile  Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül’ün starlığa uzanan yolculuklarını konu alıyor.

Filmde Burhan Aydemir’ Eser Yenenler canlandırırken Aydemir’in eşine Melisa Döngel hayat veriyor. Şirketin bilinen ortaklarından Hilmi Topaloğlu karakterini ise Engin Hepileri üstleniyor. Filmde Mahsun Kırmızıgül’ün gençliğini oğlu Mahmut Kırmızıgül oynayacak.

Amerika’da sinema eğitimi alan Mahmut Kırmızıgül, bu film ile ilk kez kamera karşısına geçti. Babasını canlandıracak olan Mahmut Kırmızıgül, rolüne oyuncu koçlarıyla hazırlandı.

Prestij meselesi, “Özcan Deniz, Haluk Levent, Mahsun Kırmızıgül ve Hilmi Topaloğlu’nun kalpten kalbe giden, o yola çıkışlarının gerçek hikayesi” sözleriyle lanse ediliyor. Film,  3 Şubat’ta vizyona girecek.