SON DAKİKA
31 Ocak 2023 17:00

SON HABERLER

Ramo dizisinde heyecan dorukta, ödül büyük

Cuma akşamları yayınlanmakta olan Ramo dizisinin 19 bölümü geride kaldı. İkinci sezonu başarılı bir şekilde devam eden Show TV dizisinde her bölüm aksiyon dolu geçiyor. İzleyicilerin hem hikaye hem de oyunculuk performanslarını beğendiği Ramo’nun 20. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Heyecan dolu tanıtımda ailesini korumak isteyen Ramo’nun neler yapacağı merakla bekleniyor. Ramo ve Sibel’in bir arada tutulduğu görüntüler dikkat çekiyor. Ramo’nun “Sen beni seviyor musun hala?” diye sorusu ise dikkat çekiyor. Cihangir ise Ramo ve ailesini canlı getirmeleri için ödül koyuyor. İşte dizinin 20.bölümünden 2. fragman:

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Gerçek, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

RAMO’DA NELER OLDU?

Yavuz tarafından vurulan Ramo günlerce hastanede kaldıktan sonra kendine gelir gelmez yeniden Kaman meselesi ile ilgili harekete geçti. İlk işi ise Yavuz ile görüşmek oldu. Yavuz’la karşı karşıya gelen Ramo, parmak izi olan cinayet silahının hala kendisinde olduğunu söyleyerek onu tekrardan köşeye sıkıştırdı. Diğer tarafta Cihangir de her yerde Yavuz’u ararken Doğu, onu bularak Cihangir’e teslim etti. Ramo ve Sibel, Cihangir’in Yavuz’u öldüreceğini düşünürken, hiçbir şey yapmamasıyla büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yavuz’un elinde Cihangir’i tehdit edebileceği belgeler vardı! Kaman gizemi dışında artık Yavuz’un dokunulmazlık gizemini de çözmeye çalışan Ramo, hem Yavuz’a hem Cihangir’e karşı bir oyun oynadı.

Cihangir’e, Yavuz’un elindeki belgeleri alıp getireceğini söyledi. Oyununu başlatan Ramo, kendisi ile buluşmaya gelen Yavuz’u bağladıktan sonra Cihangir’i aradı. Yavuz’un ve belgelerin kendisinde olduğunu söylemesi üzerine Cihangir hemen buluşma yerine geldi. Ramo, Yavuz’a doğrulttuğu silahı Cihangir’in eline verince cinayet silahının üzerinde parmak izi kaldı! Ramo’dan aldığı belgelerin gerçek olmadığını, aslında her şeyin bir oyun olduğunu sonradan anlayan Cihangir için artık her şey çok geçti. Evine düzenlenen operasyonla Cihangir gözaltına alındı ancak finalde herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Sorguya alınan Cihangir, Mahir’e cinayet silahının kaybolacağını söyledi!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler