SON DAKİKA
9 Şubat 2023 03:21

SON HABERLER

Reyting beyi Kuruluş Osman’da büyük savaş başladı!

atv ekranındaki üçüncü sezonunda da reyting rekorları kıran ve haftanın en çok izlenen dizisi olan ‘Kuruluş Osman’, 23 Şubat Çarşamba 20.00’de ekrana gelecek sürprizlerle dolu 83’üncü bölümüyle nefes kesecek. ‘Kuruluş Osman’ı yeni bölümünde, Osman Bey büyük savaş için harekete geçiyor ve Geyhatu’nun karşısına dikiliyor!

Üçüncü sezonu başarıyla devam eden dizinin reytinglerine bakıldığı zaman sezonun zirvesinde olduğunu söylemek gerekiyor… En çok izleyiciyi ekrana toplayan, en iyi reytingleri elde eden ve çok güçlü bir hikaye anlatan dizinin oyuncuları da çok dikkat çekiyor. Burak Özçivit’in Osman Bey olarak başrolünde yer aldığı dizinin geniş bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Didem Balçın, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serhat Kılıç, Erkan Avcı, Seda Yıldız, Yıldıray Şahinler, Özge Törer gibi bir çok oyuncu proje için ter döküyor.

Kuruluş Osman dizisinin 23 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 83. bölümü de aksiyon dolu sahnelerle izleyicileri yine mest edecek. Peki neler izleyeceksiniz? İşte detaylar:

Gündüz Bey’le hesaplaşmasının ardından Geyhatu’nun dev Moğol ordusunun başına geçerek bölgeyi kana bulamasını engellemek isteyen Osman Bey, Geyhatu’yu Bitinya’dan söküp atmaya ant içer. Osman Bey’in bunun için ilk adımı ne olacaktır? Geyhatu ise nihai hedefi için kendi oyununu işlemektedir. Fakat müttefiki sandığı Vezir Alemşah’ın planlarından habersizdir. Vezir Alemşah’ın Geyhatu’ya ihanetinin sonuçları ne olacaktır?

Bölgedeki var olma mücadelesinde Osman Bey’le hareket etmeyi kabul eden Tekfur Nikola ise bildiğini okuyarak Osman Bey’le birlikte mücadele eden Tekfur Rogatus’u ele geçirip Tekfur Kosses’in peşine düşer. Nikola’nın herkesi şaşırtacak hamlesi bütün dengeleri değiştirecektir. Nikola’nın yaptıkları, Bitinya’da nelere sebep olacaktır?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler