SON DAKİKA
29 Ocak 2023 04:34

SON HABERLER

Reyting sorunu yaşayan Üç Kuruş dizisinde işte bunu yapmayacaktınız!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’un yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Sezona iye başlayan ama sadık izleyici kitlesi oluşturmakta zorlanan dizinin reytingleri ciddi bir düşüş yaşadı. Bu düşüşün ardından bir toparlanma olması bekleniyor. Efe’nin Ferhan’ı kaçırdığı için Kartal’dan hesap sorduğu tanıtımda ikili arasındaki ipler tamamen kopuyor.

Bahar, Korkmaz’a arkasından kuyusunu kazanları vermeyi teklif ederken Korkmaz’ın “Kocan da dahil mi?” sorusu dikkat çekiyor. Efe, Neriman’ın da Ferhan’ın listesinde olduğunu Kartal’a söylerken Kartal, halasıyla yüzleşiyor. Kartal’a doğrultulan silahlar gerilim dolu anlara sahne olurken Bahar’la karşı karşıya gelmeleri merakla bekleniyor.

Kartal’ın İrfan’la girdiği pazarlık Efe’den hiç beklemediği bir tepki almasına neden olur. Efe, içindeki bu öfkeyle Kartal’a karşı sert bir hamle hazırlığı içindedir. Bahar babasının ölümüyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra planını harekete geçirir ve Korkmaz’ın saldırı hedefini sürpriz bir biçimde değiştirir.

Kartal, Korkmaz’ın tehdidini fark etmesiyle birlikte harekete geçer. Kartal’ın avucunda tutmayı başaramadığı İrfan’ın göz hapsinde olan Neriman ise gelen gizli mesaj üzerine büyük bir riske girer.

Senaryosunda Damla Serim ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova gibi önemli oyuncular bulunuyor.

‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler