SON DAKİKA
1 Şubat 2023 18:56

SON HABERLER

Reyting yükselten Çukur’da bombalar üst üste patladı; Ogeday öldü, Nehir kaçtı!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde, Koçovalılar’ın Erdenetler’e karşı yaptığı hamleler nefesleri kesti. Koçovalılar, aldığı darbelerden sonra kaçmaya çalışan Cengiz Erdenet’in peşine düştü. Finalde saklandığı yere ait bir ipucu yakalayan Koçovalılar’ın bir sonraki hamlesi ise şimdiden büyük merak konusu oldu.
Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Erdenetler’in mahalleye zehirli su dağıtması büyük bir felakete sebep olurken Çukur, yine birbirine kenetlenerek yaralarını hep beraber sardı.

Aldıkları büyük darbe sonrası Yamaç, mahalleliyi bir araya topladı ve mahallede uzun bir sofra kuruldu. Çukur’un bir arada olduğu anlar büyük beğeniyle izlenirken, Yamaç’ın yaptığı konuşma herkesi derinden etkilemeyi başardı. Yaşadığı kayıplar ve üst üste gelen hamleler sonucunda Cengiz Erdenet, Koçovalılar’dan kaçmak için harekete geçti ancak finalde izinin bulunması uzun sürmedi. Cengiz’in nerede saklandığına dair ipucu bulan Koçovalılar’ın sıradaki hamlesi ise heyecanla bekleniyor.

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle çok iyi reytingler elde etti. Özellikle totalde 10’a yaklaşan bir reyting gelince tüm ekibin morali yükseldi. ABC1 grubunda da 9’a çok yaklaşan dizi için bu son dönemdeki en iyi sonuçlardan birisiydi. Çukur dün akşam totalde ikinci, AB’de dördüncü ve ABC1 grubunda ise üçüncü sırada günü tamamladı. #bizhayattakalırız etiketi ise 10 saat boyunca TT listesinde yer aldı.

YAMAÇ’TAN CENGİZ ERDENET’E BÜYÜK DARBE!

Yamaç, Erdenetler’e karşı başlattığı intikam savaşının ilk adımını attı ve operasyon başladı. Çukurlular, ilk hedef olarak bulunduğu otelden Ogeday’ı kaçırdı. Ogeday’ı kaçırdıktan sonra Yamaç, Cengiz Erdenet’i arayarak ona bilmece sordu. Yamaç’ın bu hamlesiyle oğlu Ogeday’ı ve paralarını kurtarmak arasında kalan Cengiz’in tercihi ise paralarından yana oldu. Kulkan, babasının tercihi karşısında öfkelenirken, kardeşini kurtarmak için hemen harekete geçti. Cengiz, bilmeceyi çözüp paralarını kurtarmak için vakit kaybetmedi ancak karşılaştığı manzara karşısında şoke oldu. Paralarının yandığını gören Cengiz, büyük hüsrana uğrarken Yamaç’tan gelen telefonla ikinci bir şok yaşadı. Yamaç, paraları yakmadığını ve hasta çocuklara bağış yaptığını söyledi.

OGEDAY ERDENET ÖLDÜ!

Kardeşini kurtarmak için hemen harekete geçen Kulkan ise bilmeceyi çözdü ancak gittiği yerde kendisini bir çukurun içinde buldu. Çukurdan çıkmak için çabalarken, Koçovalılar’ın asıl tuzağından habersizdi. Yamaç’ın attığı ipe tutunarak çıkmaya çalışan Kulkan, bu hamlesiyle Ogeday’ın sonunu getirdiğini görünce büyük bir yıkım yaşadı. Ogeday karakterine hayat veren Baki Davrak bu sahne ile birlikte diziye veda etmiş oldu.

NEHİR VEDA ETTİ!

Bölümde yaşanan bir diğer şaşırtıcı gelişme ise Nehir’in vedası oldu. Yaşadıklarından sonra hayatını daha fazla riske atmak istemeyen Nehir, Yamaç’a bir ayrılık mektubu bırakarak uzaklara gitti. Nehir’in vedası sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve Nehir, 6 saat 10 dakika boyunca gündemde yer aldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler