SON DAKİKA
27 Kasım 2022 16:58

SON HABERLER

Reytingler düşecek mi, yoksa toparlanacak mı; Ada Masalı kritik virajda!

Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’nın geçen haftaki bölümü heyecan dolu bir finalle bitti. Adaya veda etmek üzere vapura binen Haziran’a son dakikada Poyraz’ın yetişip “Gitme!” demesi ikili arasında romantik anlara sebep oldu. Yeni bölümden yayınlanan ön izleme sahnesinde Zeynep (İpek Tenolcay), yıllar sonra Kırlangıç Adası’na geri dönüyor.

Hem kız kardeşi Selma’yla (Nihan Büyükağaç) arası bozuk olan hem de Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile Görkem’in (Bülent Çolak) kendisinin arkasından iş çevirdiğini öğrenen Zeynep’in adaya gelişinin dengeleri nasıl değiştireceği ise merakla bekleniyor. Geçen bölümde reytinglerinin düşüşüyle dikkat çeken Ada Masalı dizisinin 5. yeni bölümü 13 Temmuz Salı akşamı yayınlanacak. Diziye yönelik eleştiriler sosyal medyada arttı. Yeni bölümde reytinglerin düşüşe devam mı edeceği yoksa yükseliş mi yaşanacağı merakı var… Yeni bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detayları fragmanda bulabilirsiniz.

Romantik hikayesiyle ekran başındakileri sımsıcak bir adaya davet eden ‘Ada Masalı’ndan yeni ön izleme sahnesi yayınlandı. Yunan adalarında olduğunu bildiği Haziran ile Görkem’in hareketlerinden şüphelenerek ikilinin aslında Kırlangıç Adası’nda olduğunu fark eden Zeynep, adaya baskın yapıyor.

Zeynep’in adaya gelişiyle herkes büyük bir şok yaşıyor. Zeynep ve Selma’nın arasının açılmasına sebep olan şey henüz gizemini korurken Zeynep’in kendisine art arda yalan söyleyen Haziran ve Görkem’e nasıl bir tepki vereceği merak konusu oluyor.

‘Ada Masalı’nın oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener eşlik ediyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak imzası taşıyor.

‘Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de ekranlarında seyirciyle buluşuyor!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler