Ana sayfa Dizi Analiz Reytinglerde zirveye çıkan Üç Kız Kardeş dizisini hüzün kapladı!

Reytinglerde zirveye çıkan Üç Kız Kardeş dizisini hüzün kapladı!

tarafından ker_def

Kanal D’nin her salı ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, yayınlanan son bölümüyle reytinglerde tüm kategorilerde zirvede yer aldı. Bu başarı ile birlikte salı rekabetinde öne geçen Üç Kız Kardeş, hikayesi ile milyonları etkilemeye devam ediyor.

Üç Kız Kardeş yayınlanan son bölümü ile izleyiciye hüzünlü dakikalar yaşattı. Kiraz’ın babasının Somer olduğunu öğrenen Türkan’ın güveni, Somer’e ve Somer’in ailesine karşı kırıldı. Nesrin ve Türkan’ın yaptığı konuşmada; Nesrin’in kızının yanında durması izleyiciye duygusal anlar yaşattı. Türkan’ın vereceği karar sosyal medyada çok konuşuldu. Türkan, anne evine mi gidecek yoksa Somer’le kalıp çocuğunu büyütmeyi mi tercih edecek?

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Yiğit Dikmen, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” salı akşamları Kanal D’de…