Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 14. bölümde Songül, Sadi’ye büyük sürpriz yapacak!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 14. bölümde Songül, Sadi’ye büyük sürpriz yapacak!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını BKM’nin üstlendiği, perşembe akşamlarına damgasını vuran ve sosyal medyada da çokça konuşulan dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait, yönetmenliğini ise Altan Dönmez üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Tolga Güleç, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Atilla Olgaç gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alıyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 14. Bölümünde; Songül aradığı gerçeğe yaklaşmışken son anda Najat’ı kaybeder. Kırdarların bu işin aslında görünen kısmı olduğunu bilmek Songül ve Sadi’yi tam anlamıyla rahatlatmaz. Songül, bir şüpheliden ifade almak için çıktığı yolda kendisini tahmin edemeyeceği bir noktada bulur.

Araz tamirhanede hiç beklemediği bir anda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Kendinden saklanan gerçekleri öğrenen Araz, kafasındaki sorulara cevap almak için tek başına yola çıkar.

Rıza’nın, kızını ve Gizem’i birbirinden uzak tutması Türkan’ın dikkatinden kaçmaz. Rıza’nın karşısına çıkan Türkan duyduklarından sonra Gizem ve Mert ilişkisi için Rıza’ya büyük bir yalan söyler. Gizem annesinin söylediği bu yalanı Mert’ten saklamayı başarabilecek midir?

Melek her şeyin yoluna girdiğini düşünürken annesiyle yaşadığı tartışmada duyduğu sözler genç kızı hayal kırıklığına uğratır. Aylin, Canlarda kalmaya devam ederken Oğuz’un ziyaretiyle birlikte ayrı ev konusu tekrar gündeme gelir. Oğuz bu isteği reddedince Aylin için Karabayır’da yardımlaşma vakti gelir.

Aysel Hoca’nın bir hediyesi Songül’ü kıskançlık krizine sokar. Sadi’nin geçmişiyle ilgili söylediği söze takılan Songül ise eşi için bir sürpriz hazırlarken gecenin sonunda asıl sürprizin onu beklediğinden habersizdir.

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi”, yeni bölümüyle 20 Ekim Perşembe saat 20.00’de Show TV’de.