SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 22:16

SON HABERLER

Reytingleri düşen Babam Çok Değişti dizisi devam edecek mi?

Kanal D ekranlarında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmaya başlayan İyi Aile Babası dizisinin ismi ve konsepti değiştirildi. İlk 4 bölüm sonrasına senaryoyu eline alan Birol Güven, diziye yeni bir hava getirdi. Bu yenilikler de Babam Çok Değişti ismi üzerinden sunuluyor.

Kanal D’nin büyük umutlar beslediği aile komedisi olan dizinin yenilenen haliyle 2 bölümü yayınlandı ama beklenen ilgiyi görmedi. Reytingler bir hayli düştü. Peki dizi devam edecek mi? Şimdilik görünen devam edeceği yönünde. Babam Çok Değişti 3. Bölümü ile 21 Ocak Perşembe günü izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölüm fragmanları da üst üste yayınlanıyor ve izleyicilerden ilgi bekleniyor.

Babam Çok Değişti 3. bölümden 2. Fragman paylaşıldı! Mehmet Ali, iki taraftan darbeyi alıyor! Mehmet Ali, kızı Yağmur’un kendisi ile çalışmasından dolayı huzurludur. Güvendiği birisine emanet edebileceği hissi onu rahatlatır; fakat, bilmediği bir şey vardır. Yağmur artık babası ile çalışmak istememektedir. Bu konuyu babasına nasıl anlatacağını kara kara düşünmektedir.

Bu sırada Deniz, Mehmet Ali’nin kendisi hakkında aldığı uzaklaştırma kararına uymaz ve Aslı ile muhabbeti kurar. Mehmet Ali, ilk aşkının ortalığı karıştıracağını bilmektedir ve ne yapacağını kara kara düşünmektedir.

Babam Çok Değişti yeni bölümüyle perşembe 20.00 Kanal D’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler