Ana sayfa Dizi Fragmanları Reytingleri düşen Üç Kuruş dizisi yol ayrımına geldi!

Reytingleri düşen Üç Kuruş dizisi yol ayrımına geldi!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi Üç Kuruş dizisinde reytingler istenildiği gibi gitmiyor. İddialı kadrosu ve etkili bir hikayesi bulunan dizinin Çukur’un yerini doldurması bekleniyordu. Ancak bunun gerçekleşmediğini ve geçen hafta yaşanan ciddi reyting düşüşünün de önemli bir sorun olduğunu belirtmek lazım.

‘Üç Kuruş’un yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Yaralı olan Oktay’a müdahale edilen tanıtımda Oktay ve Kartal’ın Korkmaz’ın elinden nasıl kurtulduğu merak konusu oluyor. İntikam yemini eden Kartal, İrfan’la görüşürken Baybars’ın Çıngıraklı’ya girmesi dikkat çekiyor. Müdürüne, Kartal’ın Korkmaz’a saldıracağını söyleyen Efe ise zor bir ikilemle karşı karşıya kalıyor. Ya Kartal’ın yolunu ya da kendi yolunu seçmek zorunda olan Efe’nin yere ‘üç kuruş’ attığı anlar yeni bölüme olan heyecanı giderek artıyor.

Dizinin 13. bölümünde Efe ise Çetin’in gizemini çözdüğünü düşündüğünde Çetin’in onun hakkında tahmin ettiğinden çok daha fazla bilgiye sahip olduğunu fark eder. Bahar, Azade’yle yüzleşmeye karar verdiğinde onu şok edecek olan gerçekle yüzleşir. Kartal ise intikam planını sona ulaştırabilmek için İrfan’la bir pazarlığa girer.

Son haftalarda düşmekte olan reytingleri ile dikkat çeken Üç Kuruş dizisinin hikayesindeki heyecan, izleyicileri de saracak mı? Yeniden diziye ilgi artacak mı? İşte bu sorular soruluyor. Dizinin 14. bölümünün reyting sonuçları dikkatle takip edilecek.

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Kadir Çermik, Bora Akkaş, Sezin Akbaşoğulları gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle 14 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!