Ana sayfa Dizi Haberleri Reytingleri düşmeye başlayan Üç Kız Kardeş dizisi yurt dışı başarısıyla gururlandı!

Reytingleri düşmeye başlayan Üç Kız Kardeş dizisi yurt dışı başarısıyla gururlandı!

tarafından ker_def

Üç Kız Kardeş başarısını dünya çapında da sürdürmeye devam ediyor. Üçüncü sezona başlayan ama reytinglerde eski günlerin yüksek oranlarına ulaşmakta zorlanan Üç Kız Kardeş dizisi, geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmeye devam ediliyor. Yurt dışında da birçok ülkede gösterilmekte olan dizi için yeni bir satış gerçekleşti.

Sevilen dizi şimdi de Kazakistan’da izleyici karşısına çıkıyor… Kanal D’nin her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, başarısını dünya çapında da sürdürmeye devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesine satışı gerçekleşen dizi şimdi de Kazakistan’da yayınlanmaya başlayacak.

İsrail, Afrika, Letonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Macaristan, Hırvatistan, İspanya, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Polonya, Ekvador, Puerto Rico, Meksika ve Panama gibi birçok ülkede yayınlanan Üç Kız Kardeş ’in Kazakistan’da da büyük ses getirmesi bekleniyor.

Üç Kız Kardeş ‘in oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Gökberk Demirci, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce.”

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu ise Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan Üç Kız Kardeş heyecan dolu yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de!