Ana sayfa Dizi Haberleri Şahmaran dizisinden ilk tüyoları Burak Deniz verdi, herkes şaşkına dönecek!

Şahmaran dizisinden ilk tüyoları Burak Deniz verdi, herkes şaşkına dönecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Burak Deniz, kariyer yolculuğuna dijital projelerle devam ediyor. Geçen ay İtalya’ya giden oyuncu, Ferzan Özpetek’in yönetmenliğini yaptığı ve Asaf rolünü canlandırdığı Disney Plus’ın Cahil Periler dizisinin galasına katılmıştı.

Burak Deniz, İtalya’daki galanın çok güzel geçtiğini ve izleyicilerden dönüşlerin de iyi olduğunu söyledi. Burak Deniz, bir fotoğrafçıyı canlandırdığı Cahil Periler ile birlikte Disney Plus’ın ilk İtalyan yerli projesinde rol almış oldu.

Oyuncu tv100’e yaptığı açıklamada “Dizi çok beğenildi” diyerek İtalya’da Cahil Periler dizisinin iyi dönüş almasından memnun kaldığını ifade etti. Didem Soydan ile ilişkilerinin güzel gittiğini anlatan Burak Deniz, İtalya’da yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“Müthiş geçti, çok şık bir geceydi. Projenin altında Ferzan Özpetek’in imzasının olması… Projenin kendisinin zaten çok beklenen bir proje olması, burada olduğu kadar İtalya’da hem basında hem izleyicilerde merak unsuruydu. Şu anda sonuçlar iyi geliyor.”

Ay Yapım imzasını taşıyan Şahmaran isimli Netflix dizisinin ilk sezonu sonbaharda çekilmişti. Serenay Sarıkaya ile başrolde yer alan Burak Deniz, ikinci sezonun da kesin olarak çekileceği bilgisini paylaştı.

Ünlü oyuncu, “Tarihi tam olarak nedir, oyuncuları toparlamak zor. Bir yayın süresi var, çekim tarihi var, ben de bekliyorum” dedi.

Dizinin isminin Şahmaran olduğunu ifade eden Burak Deniz, projede Serenay Sarıkaya’nın “Şahsu” kendisinin ise “Maran” isimli karakteri canlandırdığını belirterek, “Yaklaşık 500 yaşında bir yılan olacak. Ortaya ne çıktı, sonuç ne olacak ben de merakla bekliyorum” diye konuştu.

Yoğun bir tempoda çalışan oyuncu, dinlenme sürecinde olduğunu ve üzerine konuştuğu projeler olsa bile 1-2 ay kadar dinlenmek istediğini anlattı.

Yaz dönemi için bir sinema projesi olabileceğini belirten oyuncu, tatil konusunda ise bir plan yapmadığını belirtti.