Ana sayfa Dizi Fragmanları Sandık Kokusu dizisi 18. yeni bölümde Filiz ile Hasan arasında romantizm rüzgarları esecek!

Sandık Kokusu dizisi 18. yeni bölümde Filiz ile Hasan arasında romantizm rüzgarları esecek!

tarafından ker_def

Sandık Kokusu dizisi Çarşamba akşamları Show TV ekranında izleyicilerle buluşuyor. Dizinin 17 bölümü geride kaldı. Yeni haftada yeni bölümü ekrana gelecek olan Sandık Kokusu dizisinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Necip Memili ve Metin Akdülger gibi dikkat çeken isimler bulunuyor.

17. bölümde heyecanlı anlar yaşanmıştı. Atilla, Hasan’a Karsu’ya aşık olduğunu ve Lale’den boşanmak istediğini söyledi. Kabul etmediği takdirde, baş düşmanları Kadir’e teslim olacağını söyleyerek babasını kendi canıyla tehdit etti. Yeni bölümde neler olacağı çok merak ediliyor.

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizisi Sandık Kokusu’nun yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı.

Atilla’nın Karsu’nun çalıştığı kitapçının hemen yanında Cennet Kafe’yi açması dikkat çekerken, Hasan ve Filiz’in birlikte pikniğe gittiği romantik anlar tanıtıma damgasını vuruyor.

Atilla’nın Hasan’a “Lale’den boşanacağım, Karsu’yla hayatımın kalanını geçireceğim!” sözleriyle rest çekmesi ise baba-oğul arasında neler yaşanacağına dair merakı artırıyor.

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu “Sandık Kokusu”nun başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Levent Can ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sandık Kokusu yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.