Ana sayfa Dizi Haberleri Şanssız bir diziden sonra Nurgül Yeşilçay için Veda Mektubu fırsat oldu!

Şanssız bir diziden sonra Nurgül Yeşilçay için Veda Mektubu fırsat oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1976 doğumlu olan Nurgül Yeşilçay, oyunculuk mesleğinde olgunluk döneminin içinde bulunuyor. 1998 yılında yayınlanan İkinci Bahar isimli dizideki Gülsüm karakteri ile dikkat çekmeye başladığı günden bu yana, Nurgül Yeşilçay ismi dizi ve sinema dünyasında hep ön planda yer aldı.

Özellikle Asmalı Konak dizisindeki Bahar karakteri ile unutulmazlar arasına adını yazdıran oyuncu, Aşk ve Ceza isimli diziyle de akıllarda kalıcı oldu. Paramparça ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinden sonra Gülperi ile de kariyerinde iyi diziler bulunan Nurgül Yeşilçay, son dönemde de farklı rollerle ekranda yer almayı sürdürdü.

Kefaret dizisinde dram rollerindeki gücünü sergileyen oyuncu, Son Nefesime Kadar isimli geçen sezon yayınlanan dizide ise şanssızlık yaşadı. İngiltere’de büyük beğeni toplayan Happy Valley isimli dizinin yerli uyarlaması olarak çok büyük iddialarla ortaya çıkan Son Nefesime Kadar projesi, ne yazık ki iyi bir hikaye ortaya koymayınca 5 bölüm sürdü.

Nurgül Yeşilçay için geçen sezon şanssızlıklar ile geçmiş olsa da 2023 yılında Veda Mektubu isimli Kanal D dizisiyle oyuncunun güçlü bir geri dönüş yapması bekleniyor.

Oyuncunun hayranları, dizinin fragmanının yayınlanması ile birlikte hem yeniden setlere dönmesi hem de güçlü bir hikayede başrolde yer almasından dolayı çok memnun.

“Nurgül Yeşilçay’ı izlemeyi özlemişim, ekrana geri döneceği için çok mutluyum” diye paylaşımlar yapan hayranlar, merakla Veda Mektubu dizisinin yayın gününü bekliyor.

Çok başarılı bir oyuncu olduğu değerlendirmesini yapan birçok izleyici, sosyal medya üzerinden ünlü oyuncuya pozitif yorumlarla destek oluyor.

Nurgül Yeşilçay’ın hikayedeki rolü ve performansı şimdiden hayranları arasında büyük heyecan yaratmış gibi gözüküyor. Bu heyecanın Veda Mektubu dizisinin reytinglerine de olumlu bir katkısının olması beklentiler arasında.