Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Şarkıcı İrem Derici’den Yılmaz Erdoğan’a İnci Taneleri mesajı!

Şarkıcı İrem Derici’den Yılmaz Erdoğan’a İnci Taneleri mesajı!

tarafından ker_def

Yasemin Şefik’in ‘Uyduruk Sonlar’ isimli talk show programına konuk olan İrem Derici seyircilere kahkaha dolu anlar yaşattı.

‘İnci Taneleri’ dizisinde pavyon şarkıcısı olarak oynamak istiyorum’ diyen şarkıcı İrem Derici, Yılmaz Erdoğan’a seslendi.

Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber karakteri ile çok başarılı bir işe imzasını attı. Pavyon şarkıcısı olarak çok güzel oyunlar oynayan ve sosyal medyada çok konuşulan Hazar Ergüçlü, ünlü isimlere de ilham kaynağı olmuşa benziyor.

Yasemin Şefik’in ‘Dizi teklifleri geliyor mu? Seni bir dizide izleyecek miyiz?’ sorusu üzerine sevilen şarkıcı İrem Derici şöyle konuştu:

“Dizi teklifleri geliyor. Ama ben kendimi oynamaktan sıkıldım. Buradan Yılmaz Erdoğan’a sesleniyorum. İnci Taneleri’nde pavyon şarkıcısını oynamak istiyorum. Hatta senaryoyu şöyle hayal ettim, Dilber’den önce orada ben sahne yapıyormuşum. Ara ara da gidip dükkanı basıyormuşum…Ben pavyon kültürünü severim. Başka yerlere çekerler ama öyle değil.”

Türk insanının başkalarını ilişkide görmeyi çok sevdiğini söyleyen Derici, “Profilime girip ilişkim hakkında bu adam olmamış diyorlar, sonra adamın profiline giriyorum. Ona da benim olmadığını yazıyor. İlişkin varsa, instagram hikaye izlenmelerin artıyor. En büyük hit şarkıyı yap. Böyle bir etki olamaz” diye konuştu.