Ana sayfa Kadın Haberleri Selin Şekerci, Hazal Filiz Küçükköse ve Afra Saraçoğlu güzellikleriyle mest etti

Selin Şekerci, Hazal Filiz Küçükköse ve Afra Saraçoğlu güzellikleriyle mest etti

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üç başarılı kadın oyuncu; Selin Şekerci, Hazal Filiz Küçükköse ve Afra Saraçoğlu… Üçü de iddialı projelerde akıllarda kalan rollerde yer aldı. Yollarına da emin adımlarla ve büyük bir hayran desteği ile devam ediyorlar. Sosyal medya paylaşımları da çok dikkat çeken oyunculara hayranlarından ilgi büyük.

En son Çatı Katı Aşk dizisine kurtarıcı edasıyla katılan Selin Şekerci, elinden geleni yapmış ama dizinin reytinglerinin artarak yayında kalmasını sağlayamamıştı. Paylaşımları ile hayranlarını çok etkileyen isimlerden olan Şekerci, yeni bir fotoğraf yayınladı. Oyuncu, “Yeniye gıpta ile bakmak. Şimdiye eskidi bile” notuyla ile önemli bir mesaj verdi.

Selin Şekerci, Hazal Filiz Küçükköse ve Afra Saraçoğlu güzellikleriyle mest etti 9

En son Zemheri isimli dizide izlediğimiz Hazal Filiz Küçükköse de sosyal medyada aktif olan isimlerden birisi. Oyuncu, şimdilerde yeni dizisinin heyecanını yaşıyor. Dijital platformda yayınlanmak üzere hazırlıkları başlayan Yavuz Sultan Selim’in hayatının anlatılacağı dizide başrolde yer alan Küçükköse, Hafsa Hatun olarak izleyici karşısına çıkacak.

Sosyal medya paylaşımlarıyla da göz dolduran oyuncu, güzelliğini sergilediği fotoğrafıyla binlerce beğeni topladı. “Mucizeler çiçek açarken” notuyla fotoğrafını yayınlayan ünlü oyuncu, yeni rolüyle de hayranlarını bir hayli meraklandırdı.

Selin Şekerci, Hazal Filiz Küçükköse ve Afra Saraçoğlu güzellikleriyle mest etti 10

Öğretmen isimli Fox TV dizisinde Gizem karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu, yapıma veda edecek. 2 bölüm sonra yani 9.bölümde final yapacak olan öğretmen, şimdiden birçok kalbi kırdı. İzleyiciler güçlü mesajlarıyla sezon boyu süreceğini düşündükleri yapıma kanal tarafından destek verilmemesinin isyanını da sosyal medyada paylaşıyor.

Afra Saraçoğlu ise dizide elinden geleni yaptı. Güzelliği ile göz dolduran oyuncu, sosyal medyada da hayranlarını mutlu eden pozlar paylaşıyor. “Çok güzelsin” diye yorum bırakan hayranlar, Mert Yazıcıoğlu’nun ne yazacağını merak ettiklerini belirten ifadeler de kullandı.

Selin Şekerci, Hazal Filiz Küçükköse ve Afra Saraçoğlu güzellikleriyle mest etti 11