Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Selin Şekerci, Yeşilçam dizisinde şarkı performansıyla büyüledi!

Selin Şekerci, Yeşilçam dizisinde şarkı performansıyla büyüledi!

tarafından ker_def

BluTV’nin çok sevilen dizisi ‘Yeşilçam’, ikinci sezonunun ilk beş bölümüyle izleyicilerle buluştu. Dizide Mine Cansu karakterine hayat veren başarılı oyuncu Selin Şekerci, Ajda Pekkan’dan Behiye Aksoy’a, Özdemir Erdoğan’dan Nilüfer’e pek çok duayen müzisyenden dinlediğimiz ‘Bir Garip Yolcuyum’u seslendirdi. Bu şarkının kaydı için stüdyoya da giren Şekerci, etkileyici performansıyla büyük beğeni topladı.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, 28 Ekim’de seçkisine çok konuşulan özel yapımlarından ‘Yeşilçam’ın yeni sezonunun ilk beş bölümünü ekledi. Usta yönetmen Çağan Irmak’ın gözünden Türkiye tarihinin en unutulmaz dönemine izleyicileri yolculuğa çıkaran dizinin ikinci sezonunda herkesi büyük bir sürpriz karşıladı. Dönemin ünlü film aktrisi Mine Cansu’ya hayat veren Selin Şekercimikrofonun başına geçerek ‘Bir Garip Yolcuyum’adlı şarkıyı seslendirdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

BluTV (@blutv)’in paylaştığı bir gönderi

Söz ve müziği Yıldırım Gürses’e ait olan ve hem pek çok sinema filmi ile dizide yer verilen hem de müzik dünyasının sayısız usta isminin seslendirdiği şarkı, başarılı oyuncunun yorumuyla nostalji ruhunu yaşattı.

Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu ve ona Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Bige Önal, Yetkin Dikinciler, Muhammet Uzuner, Bora Akkaş, Nilüfer Açıkalın, Hilmi Cem İntepe, Kanbolat Görkem Arslan, Taner Turan ve Güngör Bayrak’ın eşlik ettiği, Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği Sunset Film imzalı ‘Yeşilçam’ın ikinci sezonunun ilk beş bölümü BluTV’de izlenebiliyor.