Ana sayfa Dizi Haberleri Selin Yeninci’nin performansıyla dikkat çeken Annenin Sırrıdır Çocuk bekleneni gerçekleştiriyor!

Selin Yeninci’nin performansıyla dikkat çeken Annenin Sırrıdır Çocuk bekleneni gerçekleştiriyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TV8’in yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk üç hafta önce ilk kez ekrana geldiğinde aldığı reytingle büyük hayal kırıklığı yarattı. Ancak herkes dizinin yükseleceğine inanıyordu. Nitekim Annenin Sırrıdır Çocuk bu beklentiyi yavaş da olsa gerçekleştirmeyi başardı.

İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker başrollerini paylaştığı dizinin dün akşam üçüncü bölümü ekrana geldi. İlk bölümüyle reytinglerde çok kötü başlayan, ikinci haftasında biraz yükseliş gösteren dizinin dün akşam reytinglerde biraz daha yükseldiği dikkati çekti.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 3 bandındaki reyting puanıyla genel izleyicide beşinci oldu. Dizi geçen haftaki bölümünde tüm izleyicilerde 15. sırada yer alıyordu. Yani bu durumda Annenin Sırrıdır Çocuk 10 sıra birden yükselmeyi başardı. Dizi AB’de 9, ABC1’de de beşinci sırada yer aldı.
Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin ikinci bölüm tüm kişilerde on beşinci, AB’de on üçüncü ve ABC1’de de dokuzuncu sırada yer almıştı.

blank

Engin Öztürk’ü uzun bir aradan sonra yeniden ekrana döndüren Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin en dikkat çekici oyuncusu ise Selin Yeninci oldu. Reytingleri kötü giden dizi, Yeninci için büyük bir fırsat oldu. Başarılı oyuncu, yeteneğini ortaya koyma fırsatı buldu.

Selin Yeninci çocukken yaşadığı tecavüz vakası sonucu hamile kalan ve doğum yaptıktan sonra evde müdahale nedeniyle bir daha çocuk sahibi olamayacağı anlaşılan Meryem isimli bir karakteri canlandırıyor. Meryem, yanında çalıştığı Defne’nin çocuğunu çalmak için korkunç bir plan yapıyor. İrem Helvacıoğlu’nun hayat verdiği Defne ile aynı dönemde hamile gibi rol yapan Meryem karakteriyle Selin Yeninci, çok zor bir rolün altından ustalıkla kalkıyor.

SelinYeninci, sosyal medyada hakkında yapılan paylaşımlarda herkesten büyük övgü alıyor. Gelen paylaşımlarda Selin Yeninci’nin rolünü adeta yaşadığı, son derece doğal rol yaptığı şeklinde mesajlar yayınlandı. Selin Yeninci, ikinci bölümle birlikte Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin de diğer başrol oyuncularının da resmen önüne geçti.