SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 18:05

SON HABERLER

Sen Çal Kapımı dizisinde herkes bir sürpriz var sandı ama iki sürpriz var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Finale doğru adım adım yürüyen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümünü izleyiciler heyecanla bekliyor. Bunun nedeni ise sona doğru yaklaşılmış olmasından daha çok, Eda karakterinin hamile olması…

Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin hikayesinde izleyicilerin içini ısıtan anlar yaşanacak. Eda’nın hamile olduğu biliniyor. Ancak herkes için yeni bir sürpriz daha ortaya çıktı.

Sen Çal Kapımı dizisinde bebek sürprizi ikiye katlandı. Eda karakterinin dizinin 50. bölüm 2. fragmanında söylediği çifte bebek lafı herkesi bir kez daha şaşırttı.

Kiraz karakteri Eda ve Serkan’ın çocukları olarak ikinci sezonda dikkat çekti. Şimdi ise ikilinin çifte bebek beklediği gibi kimsenin tahmin etmediği olaylar yaşanacak.

25 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümden ekrana gelen yeni fragman çok ilgi çekti. Eda ve Serkan’ın bebek heyecanı, Serkan’ın Eda’nın üzerine titremesi ve aşırı kaygılı hali hemen anlaşılıyor

Ancak “çifte bebek” ifadesi sürprizin bir değil iki tane olduğunu anlatmaya yetiyor. İşte Sen Çal Kapımı dizisinin 50. bölümünden 2. fragman:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler