Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Sen Çal Kapımı’nın Aydan’ı Neslihan Yeldan’ın özel koleksiyonuna yeni parçalar eklendi

Sen Çal Kapımı’nın Aydan’ı Neslihan Yeldan’ın özel koleksiyonuna yeni parçalar eklendi

tarafından admin

NESYELDAN ismi ile 2020’de yeni bir marka yaratan oyuncu Neslihan Yeldan’ın, kendi tasarladığı fular, eşarp ve şal modelleri geçtiğimiz sezon büyük bir ilgi görmüştü. Saten fular, ipek eşarp ve yumuşak dokulu şal modellerinin beğenilmesi üzerine Yeldan, koleksiyonunu büyütme kararı aldı.

Her daim doğayla iç içe ve uyumlu bir yaşamın savunucusu olan Yeldan, belirsizliğin hüküm sürdüğü bu dönemde, kullanımı kolay, uzun ömürlü, nefes alabilen, keten ve müslinden oluşan yeni koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde satışa sundu.

Sen Çal Kapımı'nın Aydan'ı Neslihan Yeldan'ın özel koleksiyonuna yeni parçalar eklendi 7

Ürünlerinde sentetik ve polyester kullanmamaya özen gösteren Yeldan, rahat ve zahmetsiz bir şekilde şık görünmek isteyenler için şahane bir koleksiyon olduğunu söyleyerek ürünlerin uzun yaz günleri için vazgeçilmez olacağını garanti ediyor.

Şıklığınızı tamamlayabilecek özel parçaların satışı shopier üzerinden gerçekleşiyor. Neslihan Yeldan, Fox TV ekranında yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı isimli dizide rol almaya devam ediyor. İki sezondur süren yapımda Aydan karakterini canlandıran oyuncu, genç isimlere tecrübelerini aktarıyor ve performansıyla da hayranlarından beğeni topluyor.