SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 00:52

SON HABERLER

Seni paket yaparım! Gelinim Mutfakta 163. Bölüm

Gelinim Mutfakta 163. Bölümde Ezgi, Aleyna’nın mutfaktaki davranışlarına karşı çok büyük bir tepki gösterdi! Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Aleyna, bir önceki bölümde geçen hafta elenen Başak’a ait eşyaları “Çöp” diyerek poşete doldurmasıyla herkesten büyük tepki almıştı. Bu bölümde ise, Ezgi’nin masasının önünde duran ve üzerinde “Başak giremez!” yazan pankartı yırttı. Ezgi bu duruma çok sinirlendi. Üzerine yürüdüğü Aleyna’ya çok sert tepki vermeye başladı. İkili arasında gerginlik oldukça yükseldi. Diğer gelinler olayı şaşkınlıkla izlediler. Sonrasında Aleyna, Ezgi’nin girmemesi ikazına rağmen mutfağının içinden geçerek boy gösterisi yaptı. Ezgi kendisini zor tuttu.Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

İlgili Haberler