SON DAKİKA
5 Temmuz 2022 02:01

SON HABERLER

Sette neler oluyor böyle! Murat Yıldırım ile Simay Barlas en iyi dizi çifti olmaya aday!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Aziz isimli televizyon dizisi Simay Barlas’ın kariyeri açısından çok önemli bir noktada bulunuyor. Zalim İstanbul dizisinde Damla karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Simay Barlas, dizinin 3 başrol oyuncusundan birisi oldu.

Tecrübeli isimler Murat Yıldırım ve Damla Sönmez ile birlikte başrol şansını çok iyi kullanan Simay Barlas, canlandırdığı Efnan karakterinin duygularını izleyiciye geçirme konusunda çok başarılı bir iş çıkartıyor.

Aziz ile Efnan’ın duygusal sahneleri son dönemde daha çok öne çıkarken, Simay Barlas ve Murat Yıldırım’ın sette çok iyi anlaştıkları da gelen görüntülere yansıyor.

Aziz dizisinin setinden paylaşılan görüntülerde sahne sırası bekleyen Murat Yıldırım ve Simay Barlas’ın herkesin önünde yaptıkları dans çok dikkat çekti.

İki başrol oyuncusunun birbirleri ile ne kadar iyi uyum yakaladıklarını da anlatan bu görüntüler basına yansıtıldı.

Set arasında Murat Yıldırım, Simay Barlas ile diziye yeni katılan Ebrar Demirbilek’in Floss Dance yaptığı kareler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Aziz’in 1930’lar seti ve dönem kostümleri ile sosyal medyada hala ilgi gören dansın figürlerini yapmaları sette eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Paylaşılan fotoğraflar övgü dolu yorumlar alırken üçlünün Floss Dance figürleri ise beğeni topladı.

Bu görüntüler en çok da Simay Barlas’ın daha da hızlı bir şekilde popüler olmasını sağlayacak. Oyuncu, Zalim İstanbul’daki etkili çıkışını şimdi de Aziz dizisiyle katlayarak artırıyor.

Doğal güzelliği, yetenekleri, mütevazi tavırları ve sempatikliği ile Simay Barlas’ın Aziz dizisiyle geniş bir hayran kitlesi edinmekte olduğunu ve en çok konuşulan kadın oyunculardan birisi haline gelmekte olduğunu  söyleyebiliriz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler