Ana sayfa Sosyal Medya Seyran ve Ferit popüler çiftler listesinden çıktı! Kardeşlerim’in Asiye ve Doruk’u yine zirvede! İşte en popüler dizi çiftleri…

Seyran ve Ferit popüler çiftler listesinden çıktı! Kardeşlerim’in Asiye ve Doruk’u yine zirvede! İşte en popüler dizi çiftleri…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Ekranın sevilen dizilerinin sevilen çiftleri, her hafta yayınlanan bölümlerle birlikte sosyal medyada gündeme geliyor, öne çıkıyorlar. Bazı isimler var ki uzun süredir çift olarak en sevilen, en popüler, en çok konuşulan ve dikkat çeken isimler olarak sosyal medyadaki araştırmalarda ilk sıralarda yer alıyorlar. Bu dizi çiftlerinin başında Asiye ve Doruk geliyor.

Atv’de Cumartesi akşamları yayınlanan ve 3. sezonuyla da sevilerek izlenen Kardeşlerim dizisinde, Su Burcu Yazgı Coşkun ile Onur Seyit Yaran’ın hayat verdikleri Asiye ve Doruk, uzun zamandır ekranın en popüler çiftleri kategorilerinde ilk sırayı kimseye bırakmıyorlar! Somera tarafından yapılan ölçümde, 23-30 Kasım haftasını kapsayan günler arasında Asiye ve Doruk çifti 751 bin 657 ileti ile yine haftanın en popüler çifti oldular!

Yerlerini kimseye bırakmayan bir başka çift de yine Kardeşlerim dizisinin oyuncuları Melis Minkari ve Recep Usta’nın hayat verdikleri Aybike ve Berk çifti! Onlar da 698 bin 685 ileti ile tabloda 2. sıradalar. Geçtiğimiz hafta ilk 5 listesinde yer alamayan Süsen ve Ömer çifti de bu hafta yeniden listeye 3. sıradan girdiler! Bir önceki hafta, 3. sırada Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in oynadıkları Seyran ve Ferit çifti vardı.

blank

Ancak dizinin aldığı yüksek reytinglere karşılık sosyal medyada son haftada çift olarak diğerleri kadar konuşulmadıkları anlaşılıyor bu tablodan! Geçtiğimiz haftalarda hep 5. sırada olan Tozluyaka’nın Zeyno ve Çağrı’sı ise bu kez 4. sırada. Geçtiğimiz hafta bu sırada Kızılcık Şerbeti’nin Doğa ve Fatih çifti vardı. Onlar da bir sıra gerileyerek de olsa tabloda kalmayı başardılar!

blank

İlk 5 sıralamasında 5. sırada yer alarak haftanın en popüler dizi çiftleri arasına girmeyi başarıyorlar. Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör de ekranın yeni dizisi Kızılcık Şerbeti ile beğeni toplayan iki oyuncu.

Bakalım Yalı Çapkını dizisi, gelecek hafta bu tabloya yeniden dahil olabilecek mi? Bekleyip göreceğiz…