Ana sayfa Dizi Haberleri Show TV bir değil, iki dizisine daha final yaptırma kararı aldı!

Show TV bir değil, iki dizisine daha final yaptırma kararı aldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranlarında şu sıralarda yayınlanmakta olan 4 dizi bulunuyor. Üç Kuruş, Baba, Oğlum ve Aziz… Bu dizilerden Üç Kuruş tek sezonluk bir proje olarak ortaya çıktı ve 28. bölümde veda edecek. Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un başarılı performansı ile göz doldurduğu diziye son dönemde Necip Memili de büyük katkılar yapıyor.

24. bölümü geride kalan Üç Kuruş dizisinin 28. bölümü ile birlikte izleyicilerine veda etmesi kesinleşti… Aslıhan Malbora, Nesrin Cavadzade ikilisi de başarılı performansları ile göz doldururken, hikayeden ayrılan Nursel Köse de büyük katkıda bulunmuştu. İçerde ve Çukur dizilerinin ardından yine bir Ay Yapım imzasını taşıyan Üç Kuruş, iyi bir başlangıç yapsa da daha sonra hikaye nedeniyle izleyicilerden yoğun eleştiriler aldı ve reytinglerinin de düşmesine engel olamadı.

Show TV bir değil, iki dizisine daha final yaptırma kararı aldı! 8

Show TV’de final yapacak olan ikinci dizi olarak da Oğlum için yeni bir karar alındı… Dizinin 15. bölümü ile birlikte ekranlara veda etmesi kesinleşti…Çarşamba akşamları ekrana gelmekte olan Oğlum dizisinin 13. yeni bölümünü 11 Mayıs akşamı izleyebileceksiniz. Gelecek hafta bayram arası verecek olan dizi, 25 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 15. bölümle birlikte final yapacak.

Songül Öden, Canan Ergüder, Nihal Yalçın, Timur Acar ve Feyyaz Duman’ın başrollerinde yer aldığı proje çok etkili bir dram hikayesi olarak öne çıktı. Dizinin yeterince ilgi çekmemesi ve düşük gelen reytingler nedeniyle de ikinci sezonda devam etmesi mümkün olamadı. Hikayede son 3 bölümde sırların ortaya çıkması ve finalin herkesi şaşırtması bekleniyor.

Show TV bir değil, iki dizisine daha final yaptırma kararı aldı! 9

Show TV’nin yayındaki Aziz ve Baba dizilerine ne olacağı da merakla bekleniyor. Ramazan ayı ve havaların ısınmaya başlamasının etkisiyle azalan izleyici ilgisi bu iki dizinin de akıbetini belirsizleştirdi. Mayıs ayında elde edilecek sonuçlar çok önemli hale geldi. Ancak beklentiler iki dizinin de gelecek sezonda ekranda olmaya devam etmesi şeklinde.