SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 10:52

SON HABERLER

Show TV’de yeni dizi yok, tam şov ekranı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Normal sezonda da diziler konusunda fazla açılmayan Show TV, yaz ekranında yeni bir dizi projesi yayınlama konusunda da isteksiz.

Show TV yaz ekranını şov amaçlı programlara bırakmış durumda. Diziler konusunda ise Yeni Gelin ve Gülümse Yeter’in tekrar bölümlerini kanalda bulabilirsiniz.

Yaz ekranında nasıl bir Show TV var? Detaylarını Medyafaresi’nden Anibal Güleroğlu analiz etti:

“Adının hakkını vermek istercesine diziden ziyade şov programlarına yönelen Show TV’nin yaz ekranında ‘Kendine İyi Bak’, ‘Kuaförüm Sensin’ gibi programlar gündüz kuşağını renklendirmekte. Meraklıları varsa ne âlâ…

‘Şaşkın Canavar’ gibi TV’de ilk kez ibareli yabancı filmlerle sinema eğlencesinin de bir nebze hakkını veren Show’un yeni dizi arayışına girmemesi bir yana, dizi tekrarı da oldukça sınırlı. Bu noktada ‘Yeni Gelin’ ve ‘Gülümse Yeter’i seçen kanalda ‘Lezzet Kuşağı’ ve ‘Gelin Evi All Star’ da yayın akışı içinde tekrarlarıyla yer bularak şov eksiğini gidermekte.

Yerli film seçkisinde komedi işlerine ağırlık vermeyi seçerek yaz şovunu gerçekleştiren Show’un akşam kuşağındaki en önemli kozuysa, yeni bölümüyle ve tekrarlarıyla üç gün yayınlanıp hayli ilgi toplayan ‘Güldür Güldür Show’! Dolayısıyla şovlardan ibaret Show ekranında yaz dizisine pek ihtiyaç duyulmuyor desek yeridir.”

İlgili Haberler