SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 06:12

SON HABERLER

Sil Baştan 18 Haziran 1. bölüm özeti… Aşkın 7 hali ekrana kilitleyecek!

Kore dizileri ile yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kanal 7 Sil Baştan ile izleyicilerinin gönüllerini fethedecek.

Yayınlandığı dönemde çok ses getiren ve birçok ödül alan ‘Kill Me, Heal Me- Sil Baştan’ adı ile 18 Haziran Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında olacak.

Yedi farklı karaktere hayat veren Cha Do-Hyun; ruhu parçalara bölünen Shin Se Gi, özgürlüğüne düşkün Perry Park ve intihara yatkın kişiliği ile Ahn Yo Seob gibi kişilikleri ile izleyicileri ekrana kilitleyecek.

1. Bölüm Özeti:

Cha Do-Hyun, okuldan arkadaşı Jennifer’a ödev teslim etmek için gider. Jennifer’in evinin önüne geldiğinde içeriden sesler duyar. Jennifer’ın babası tarafından dövüldüğünü görür. Adamı durdurmak isterken kendisi de dayak yer. Yere düştüğü anda gözünün önüne geçmişi gelir. Çocukken uğradığı şiddeti ve travmayı tekrar yaşar. Sesleri duyan komşular polis çağırır. Ama Jennifer babasının korkusundan sessiz kalır ve Cha Do-Hyun’ı kendisini dövmekle suçlar. Polis Cha Do-Hyun’ı alıp götürür ve haneye tecavüz ve şiddet suçlarından yargılanır. Cha Do-Hyun’ın yaraları çok derindir. Araya girdiği kavga yüzünden fiziksel anlamda çok hasar görmüştür.

Yaralarına bakarken yeniden geçmişten sahneler görmeye başlar ve acı çekerek bağırır. Ayağa kalktığında gözleri tamamen değişmiştir. Adeta bambaşka bir insana, bambaşka bir karaktere dönüşmüştür. Cha Do-Hyun, gece kulübüne hastasını aramak için giden psikiyatr doktoru Oh Ri Ji ile tanışır. Ancak Oh Ri Ji ile tanışan Cha Do-Hyun’nın bir başka kişiliğidir. Yedi karakterin içinde geçişler yapan Cha Do-Hyun, ilerleyen bölümlerde hangi karakterde kendini bulacak?

Yedi ayrı insan, yedi farklı kişilik ve mükemmel oyunculuğu ile Ji Sung ve idealist doktor rolüyle izleyiciyi kendine hayran bırakacak Hwang Jun Eum’un başrollerini üstlendiği ‘Sil Baştan’ her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

İlgili Haberler