Ana sayfa Sosyal Medya Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanan Emre Kınay yanlış anlaşılmaktan muzdarip!

Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanan Emre Kınay yanlış anlaşılmaktan muzdarip!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-En son Show TV’nin Ramo dizisinde ‘Şerif’ karakterini canlandıran usta oyuncu Emre Kınay bir süredir tiyatro sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor.

Ünlü oyuncu, önümüzdeki yılın ilk günlerinde Fox TV’de yayınlanacak olan Son Nefesime Kadar adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Usta oyuncuya dizide bir başka usta isim, Nurgül Yeşilçay eşlik ediyor.

Yaptığı açıklamalarla pek çok kez  gündem olan ünlü oyuncu Emre Kınay Haber Global’e konuk oldu ve yaptığı açıklamalarla yine gündeme oturdu. Açıklamasında, kadınların çocuklarını iyi yetiştirmesi gerektiğini belirten oyuncu;

Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanan Emre Kınay yanlış anlaşılmaktan muzdarip! 8

“Ben sadece iyi bir baba olmaya çalışıyorum. Kız evlat bambaşka bir şey, tabii hele baba için. Anne için de erkek evlat öyle ama mesela biz babalar; özellikle kentli babalardan bahsediyorum. Kentli anneler gibi yapmıyoruz. Biz kızlarımızı iyi yetiştiriyoruz genelde, toplumun kızları gayet medeni, kentlilerden bahsediyorum.

Kırsalı da derneklerle, yaşamsal bağlarla okumaya teşvik ederek ve okumaları iç elbirliğiyle yardımcı olarak onları da çağdaş medeniyete ulaştırmaya çalışıyoruz ama maalesef ki Türk toplumunun erkeklerinde sıkıntı var, yetiştirilmede, kadına bakışında… Sosyal hayatın içinde, çok fazla şeyde… O yüzden buradaki sorumluluğu da hiç çekinmeden kadınlara veriyorum.”

Son Nefesime Kadar dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanan Emre Kınay yanlış anlaşılmaktan muzdarip! 9

Bu açıklamasına gelen tepkiler üzerine Habertürk Gazetesi’ne açıklama yapan Emre Kınay yanlış anlaşıldığını söyledi. Emre Kınay, “Hiç kimse bir şeyi tam dinlemiyor. Açıklamalarımın bir kısmını kesip, yayınlıyorlar. Lütfen sözlerimin tamamını dinleyin.

Orada demek istediğim kadınlar, kızlarını nasıl yetiştiriyorsa, erkek çocuklarını da aynı dikkatle yetiştirmeli. Buradaki açıklamam kız çocuklarımızı ve kadınlarımızı korumaya yönelik” açıklamasıyla eleştirilere cevap verdi.