Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat dizisi 76. yeni bölümde Ömer, hayatının şoku ile karşı karşıya

Teşkilat dizisi 76. yeni bölümde Ömer, hayatının şoku ile karşı karşıya

tarafından ker_def

TRT 1’de yayınlanan, her hafta milyonları ekran başına kilitleyen Teşkilat, 4 Haziran Pazar akşamı yetmiş altıncı bölümüyle ekrana geliyor. Hasan Atmaca’dan büyük fedakarlık… Ömer ise hayatının şokunu yaşayacak. Ömer’in babası Hasan Atmaca imiş…

Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar: Hartley’in yıllarca saklı kalan sırrı açığa çıkarması üzerine Ömer hayatının şoku ile karşı karşıya kalır.

Hartley, Hasan Atmaca’yı vatan haini bir intihar bombacısı olarak göstererek babadan ve oğuldan geçmişin intikamını almak için bu sinsi yollara başvurur. Ekip, bombalı saldırıyı engellemek için saniyelerle yarışmak zorundadır.

Yıllarca beklenen an gelmişken Ömer ve Hasan Atmaca’nın baba-oğul yüzleşmesi duygusal bir fedakarlıkla sonuçlanacaktır. Geçmişin gelecekte yarattığı etki, hiç olmadığı kadar çarpıcı sonuçlar doğuracaktır…

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak.”

Teşkilat, yeni bölümüyle Pazar akşamı TRT 1’de…