Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat dizisi Murat Yıldırım ve Deniz Baysal partnerliğinde daha da iddialı dönüyor!

Teşkilat dizisi Murat Yıldırım ve Deniz Baysal partnerliğinde daha da iddialı dönüyor!

tarafından ker_def

‘Teşkilat’ adrenalin dozunu İstanbul’da artırıyor… Heyecanla beklenen yeni sezondan ilk tanıtım yayınlandı. Çağlar Ertuğrul ve birçok ünlü ismin ayrılmasının ardından, yeni oyuncuların katıldığı Teşkilat dizisi için heyecanlı bir bekleyiş oluştu.

Deniz Baysal’ın başroldeki partnerinin Murat Yıldırım olduğunun duyurulması da dizi hayranları tarafından çok olumlu karşılandı. Teşkilat’ın üçüncü sezonu özellikle de Murat Yıldırım başrolde olduğu için daha da bir merakla beklenmeye başlandı.  TRT 1’de yayınlanan, ilk bölümünden itibaren izleyicilerin favorisi olarak reytinglerin zirvesinde yer alan Teşkilat üçüncü sezon için geri sayımda.

Dizinin İstanbul’a taşınan hikayesinden ilk tanıtımı yayınlandı. Büyük heyecan yaratan sezon finalinin ardından yaşanacak gelişmeler izleyici tarafından merakla beklenirken üçüncü sezon açılışında Teşkilat ekibi, yepyeni bir hedef için yola koyulacak.

Yeni sezonda kadroya dahil olan oyuncuları, yeni mekanları ve izleyiciyi her daim şaşırtan hikayesiyle yine ekranların favorisi olacak ‘Teşkilat’ yakında izleyicinin karşısına çıkacak.

Teşkilat ekibi yeni sezonda “Teşkilat Seni Bulur” sloganıyla mutlak düşmana karşı tek yumruk olurken, aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle yine nefesleri kesecek.

Teşkilat, yakında TRT 1’de.