Ana sayfa Dizi Analiz Teşkilat dizisi veda ederken en büyük mesajı verdi, herkes bunu bekliyordu!

Teşkilat dizisi veda ederken en büyük mesajı verdi, herkes bunu bekliyordu!

tarafından ker_def

‘Teşkilat’ muhteşem sezon finali ile nefes kesti… Yeni sezonda neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. TRT 1’in büyük beğeniyle izlenen dizisi ‘Teşkilat’, 29 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan ikinci sezon finali bölümüyle milyonları yine ekran başına kilitledi.

Aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni ile izlenen Teşkilat, #Yeni Başlıyoruz etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu. Bu mesaj ile birlikte dizinin gelecek sezon çok daha etkili ve çok daha değişmiş olarak izleyicilerin karşısına çıkacağı anlaşıldı.

Teşkilat dizisi veda ederken en büyük mesajı verdi, herkes bunu bekliyordu! 8

Çekimleri Ankara’da yapılan Teşkilat’ın üçüncü sezonunun nasıl olacağını merak edenler, 3 ay kadar beklemek durumunda kalacak. Peki dün akşam yayınlanan ikinci sezon finalinde neler oldu?

Ekip, Yıldırım’dan aldığı bilgiler sayesinde operasyon hazırlığına girişti. Yıldırım’ın söyledikleri yeterli olmayınca ekip oyun içinde oyun kurdu. Şirket’in tüm katılımcılarının bir araya gelmesi için masaya başkanlık eden Alexander Schultzers ortadan kaldırıldı. Böylece masanın yeni başkanının seçilmesi için toplantı organize edilmesi sağlandı.

Bu sırada Halit Başkan ise müsteşarla birlikte gizli bir operasyon yürütmeye başladı. Yıldırım’a tıpa tıp benzeyen teşkilat mensubunun, Şirket’in kaynaklarından birine giderek toplantının yapılacağı yeri öğrendi.

Teşkilat dizisi veda ederken en büyük mesajı verdi, herkes bunu bekliyordu! 9

Gelen istihbarat doğrultusunda ekip hemen Zürih’e doğru yola çıktı. Toplantının yapılacağı otele patlayıcılar yerleştirildi. Şirket ekibin otelde olduğunu öğrenince büyük bir çatışma çıktı. Otelin dışındaki araçta patlayıcının başında bulunan Zehra ise hayatını en zor görevini yerine getirmek zorunda kaldı.

Otelin içinde sıkışıp kalan Serdar, Pınar ve Hulki dışarı çıkmadan Zehra, Şirket üyelerinin kaçmasına engel olmak için tetikleyiciye bastı ve toplantının olduğu katı havaya uçurdu.

‘Teşkilat’ın ikinci sezon finali, yeni sezonda cevaplanacak soru işaretleri ile izleyicilerini heyecan ve büyük merak içinde bıraktı.

‘Teşkilat’ yeni sezonda TRT 1’de…