Ana sayfa Sosyal Medya Teşkilat dizisinde Deniz Baysal ile Ezgi Şenler yeni instagram filtresini çok sevdi

Teşkilat dizisinde Deniz Baysal ile Ezgi Şenler yeni instagram filtresini çok sevdi

tarafından sevda

TelevizyonGaazetesi.com / Detay –Her pazar akşamı TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Teşkilat dizisi gerek hikayesi gerekse oyunculuk performanslarıyla beğeni topluyor.

Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Ezgi Şenler’in de aralarında olduğu güçlü oyuncu kadrosunun yer aldığı dizinin çekimleri Ankara’da yapılıyor.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını da konu edinen aksiyon, istihbarat ve dram türündeki Teşkilat’ın oyuncuları set aralarında sık sık instagram hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor.

Dizide ‘Zehra’ karakterine hayat veren Deniz Baysal, ‘Pınar’ karakterini canlandıran oyuncu arkadaşı Ezgi Şenler ile instagramın filtrelerini kullanarak bir paylaşım yaptı.

Teşkilat dizisinde Deniz Baysal ile Ezgi Şenler yeni instagram filtresini çok sevdi 8

Paylaşımına ‘Çiçek gibiyiz’ yazan ünlü oyuncunun fotoğrafı takipçilerini mest etti. Teşkilat’ta iki ajanı canlandıran oyuncuların set dışında da samimi olduğu gözlendi.

Deniz Baysal instagram filtrelerini kullanarak yüzünü şekilden şekle soktu. İkilinin çekim aralarında oldukça eğlendiği gözlerden kaçmadı.

Teşkilat dizisinde Deniz Baysal ile Ezgi Şenler yeni instagram filtresini çok sevdi 9

Teşkilat dizisi heyecan dolu yeni bölümleriyle her pazar saat 20.00’de TRT 1’de izleyicisiyle buluşuyor.