Ana sayfa Dizi Analiz Teşkilat dizisinde intikam alındı, izleyicinin içi ferahladı!

Teşkilat dizisinde intikam alındı, izleyicinin içi ferahladı!

tarafından ker_def

Teşkilat dizisinin kırk altıncı bölümü yayınlandı ve önemli gelişmeler yaşandı. Ekip, Hakkı Dayı’nın intikamını aldı… Yıldırım, Şirket’e ihanet mi ediyor? TRT 1’in büyük beğeniyle izlenen dizisi ‘Teşkilat’, 15 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan kırk altıncı bölümüyle büyük ilgi gördü.

‘Teşkilat’, aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni toplarken, #DüşmanAvı etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu ve çok konuşuldu. Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte detaylar:

Büyük faciayı önlemek için kendini feda eden Hakkı Dayı’nın ardından tüm ekip derin bir üzüntü yaşadı. Hakkı Dayı’nın cenazesi gizlilik içerisinde sessiz sedasız bir şekilde gerçekleştirildi. Cenazenin ardından ekip vakit kaybetmeden bombalı aracın binaya girişine izin veren kadının peşine düştü.

Teşkilat dizisinde intikam alındı, izleyicinin içi ferahladı! 8

Şüpheli kadın hızlı bir operasyonla Ankara’da ele geçirildi ve cezası kesildi. Uzay, yaptığı araştırmalar sonucu zincirin bir üst halkası olan Fransız bürokrat ve silah tüccarı Matteo’yu hedefe alındı. Fransa’ya giden ekip, Matteo’nun peşine düştü. İstiklal projesi ve Pakistan’la yapılacak anlaşmaya engel olmak isteyen Matteo, ekibin elinden kaçamadı.

Teşkilat dizisinde intikam alındı, izleyicinin içi ferahladı! 9

‘Şirket’ tarafından hakkında infaz kararı verilen Yıldırım ise ‘Şirket’in elinden kaçmayı başardı. Kaçacak yeri olmadığını anlayan Yıldırım, son çare olarak Halit’i arayarak, kendisine koruma sağlanması karşılığında ‘Şirket’ hakkındaki tüm bilgileri vereceğini söyledi.

Teşkilat’ her pazar saat 20.00’de TRT 1’de…