Ana sayfa Dizi Haberleri Teşkilat’ta yeni bir ayrılık daha! Arka arkaya gelen ayrılıklar önümüzdeki sezonun habercisi!

Teşkilat’ta yeni bir ayrılık daha! Arka arkaya gelen ayrılıklar önümüzdeki sezonun habercisi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT 1’in ikinci sezonu tamamlamak üzere olduğu başarılı dizisi Teşkilat son günlerde arka arkaya yaşadığı oyuncu ayrılıklarıyla gündeme geliyor. Diziden son olarak Ezgi Şenler’in ayrılacağı öğrenildi. Ardı ardına yaşanan bu ayrılıklar önümüzdeki sezon izleyiciyi yepyeni bir Teşkilat’ın beklediğinin işareti.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Teşkilat’tan ayrılan son isim Ezgi Şenler oldu. Bugüne kadar birçok dizide rol alan ancak Teşkilat’ta yeteneklerini sergileme fırsatı bulan Ezgi Şenler dizide başarılı bir ajan olan Pınar Gümüş karakterini canlandırıyordu. Şenler, Teşkilat sayesinde kariyerinde ilk kez çok farklı bir karakter canlandırmıştı.

Bu sezon rakibi Kanal D dizisi Yargı karşısında kan kaybeden ve reyting sıralamasında ikinciliğe düşen Teşkilat’tan son birkaç haftada önemli isimler ayrıldı. Ezgi Şenler’den önce ayrılan isim Tuncer Salman oldu. Başarılı oyuncu Tuncer Salman’ın canlandırdığı Hakkı Dayı isimli karakter 45. bölümde öldü ve diziye veda etti.

Teşkilat’ta yeni bir ayrılık daha! Arka arkaya gelen ayrılıklar önümüzdeki sezonun habercisi! 8

Tuncer Salman’dan önce de dizinin sevilen karakterlerinden Mete Başkan karakterine hayat veren Mesut Akusta ile Ceren karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu da diziye veda etmişti. Böylece Teşkilat son birkaç haftada arka arkaya dört önemli karakterine veda etmiş oldu.

Tüm bu ayrılıklar Teşkilat’ın önümüzdeki sezon yepyeni karakterler ve maceralarla izleyicinin karşısına çıkacağının işareti. Kanal D dizisi Yargı karşısında büyük kan kaybeden dizinin senaristleri belli ki harekete geçti ve üçüncü sezonda Teşkilat’ı yine birinciliğe taşımak üzere hikayeye yeni heyecanlar katmayı kararlaştırdı.

Teşkilat dizisinin ikinci sezon finaline kaç bölüm kaldığı açıklanmadı. Ancak bir ay içinde Teşkilat’ın yaz tatiline girmesi bekleniyor. Teşkilat dizisinin üçüncü sezonu için de çekimlerin yaz sonunda başlaması ve Eylül ayı içinde de yeni bölümlerin izleyicilerle buluşması planlanıyor.