Ana sayfa Dizi Haberleri Tolga Sarıtaş ve Berk Oktay’ın asker dizileriyle açtığı yoldan şimdi de Uğur Güneş geçecek!

Tolga Sarıtaş ve Berk Oktay’ın asker dizileriyle açtığı yoldan şimdi de Uğur Güneş geçecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz yıllarda Türk dizi tarihine ismini yazdıran iki asker dizisi yayınlandı. Bunlardan birisi Söz idi ve Star TV’nin en başarılı projelerinden birisiydi. Diğeri ise Fox TV’de ekrana gelen Savaşçı dizisiydi.

Tolga Sarıtaş’ın başrolündeki Söz dizisi çok başarılı geçen 3 sezon ile hafızalardan hiç silinmedi. Savaşçı dizisi ise 5 sezon sürdü ama ilk 4 sezonu çok etkili oldu. İlk 4 sezonun başrolünde ise Berk Oktay’ın başarısı altın harflerle dizi tarihine yazıldı. Tolga Sarıtaş ve Berk Oktay ikilisi bir dönem asker dizileri ile o kadar popüler hale geldi ki, onların peşinden gitmeyi düşünen ama başarılı olamayan çeşitli denemeler de yapıldı.

Tolga Sarıtaş ve Berk Oktay'ın asker dizileriyle açtığı yoldan şimdi de Uğur Güneş geçecek! 9

Şimdi de Uğur Güneş, yeni dizisi Avcı ile yakında hayranlarının karşısına çıkacak. Kuruluş Osman ve Destan gibi önemli projelere imza atan yapımcı Mehmet Bozdağ, şimdi de Avcı dizisi ile izleyicilerin gönlüne girmeye çalışacak.

Günümüz şartlarında geçecek olan bu asker dizisi ile Uğur Güneş’i aksiyon sahnelerinde yeniden izleyeceksiniz. Oyuncu daha önce İsimsizler isimli projede de yine çok etkili bir aksiyon performansı ortaya koymuştu.

TRT1 ekranında yakında yayınlanması beklenen dizi için ön hazırlıklar devam ediyor. Çekimlerin Kasım ayında başlaması ve muhtemelen de Aralık ayında ekranda olması planlanıyor.

Senaryosunu Atilla Engin’in yazdığı Avcı dizisinin oyuncu kadrosunun tamamlanması için de girişimler ve görüşmeler sürüyor. Burak Tozkoparan ve İdris Nebi Taşkan ile anlaşma sağlanırken, Gönül Dağı dizisinden ayrılan Gülsim Ali İlhan ile de anlaşma olabileceği haberleri basına yansıdı.

Tolga Sarıtaş ve Berk Oktay'ın asker dizileriyle açtığı yoldan şimdi de Uğur Güneş geçecek! 10

Gülsim Ali İlkan, iki sezon başarılı bir süreç geçirerek Gönül Dağı dizisiyle milyonların kalbini kazanmıştı. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilen diziden, artık İstanbul’da çok özlediği hayatına dönmek için ayrılan Gülsim Ali İlhan, yeni dizisi Avcı ile sözleşme aşamasına geldi.

Avcı dizisinin çekimlerinin İstanbul’da yapılacak olmasının da oyuncunun bu projeyi öne almasında etkili olduğu düşünülüyor. Oyuncu adına daha önce Selahaddin Eyyubi isimli dizide rol alabileceği haberleri çıkmıştı.

Avcı isimli yeni asker dizisinde Uğur Güneş ile Gülsim Ali İlhan partnerliği de çok ilginç olabilir. Dizi hayranları projeyi sabırsızlıkla bekliyor.

Tolga Sarıtaş ve Berk Oktay'ın asker dizileriyle açtığı yoldan şimdi de Uğur Güneş geçecek! 11

Bir Zamanlar Çukurova’nın ardından geçen sezon Kanunsuz Topraklar dizisinde başrolde yer alan Uğur Güneş, yayınlanan ilk afişteki etkileyici görüntüsüyle de iyi bir diziyle hayranlarının karşısına çıkacağının mesajını verdi.