SON DAKİKA
6 Şubat 2023 02:11

SON HABERLER

Tolgshow ile dönen Tolga Çevik’ten bir sürpriz proje daha!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tüm dünyada yaşanan Covid 19 salgını nedeniyle Pandemi sürecinde pek çok konuda olduğu gibi sahne sanatlarına da kısıtlamalar getirildi. Tiyatro-sinema-gösteri salonları kapanırken, dünya genelinde oyunlar, sinema filmleri, gösteriler de ertelendi.

Bu durumdan nasibini Türkiye’deki sektör ve sanatçılar da aldı. Ancak bir süredir belirlenen ve salgın için tehlike oluşturmayacak şartlar altındaki yerlerde kimi tiyatro oyunları ve gösterileri yavaş yavaş yapılmaya başlandı. Bir süre Fox TV’de Tolgshow programını yapan Tolga Çevik de bu süreçte sahneye geri dönen isimler arasında yerini aldı.

Uzun süredir ekranda yok ama özlenen gösterisini turne ile farklı illere taşıyor Tolga Çevik. Yeni sezonda da 15 Ekim’de ilk kez saneye çıktı ve İstanbul’daki bu açılışın ardından turneye başladı. Ünlü komedyen 23 Ekim Cuma günü de Bursa’daki hayranları ile buluştu. Bursa Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alan oyuncu, misafirlerine kahkaha attıran bir gösteri sahneledi.

20 Kasım’da da İstanbul’da bir gösteri için tekrar sahneye çıkacak olan Tolga Çevik’in yeni bir projesi daha ortaya çıktı. Bilindiği gibi Cem Yılmaz’ın kız kardeşi ile evli Tolga Çevik. Cem Yılmaz, bir süredir yaptığı reklam anlaşmaları ile dikkat çekiyor.

Yılmaz, kısa bir süre önce Hepsiburada isimli alışveriş sitesi ile anlaşmıştı ve reklamlar da dönmeye başladı. Bu kez Tolga Çevik’in de benzer bir online alışveriş sitesi ile anlaştığı ve markanın yüzü olduğu haberleri kulislere yansıdı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın tv100’deki haberine göre, Tolga Çevik N11 isimli online platform ile anlaştı. Ne kadar alınacağı bilinmiyor ama markanın yüzü olarak ekranlara gelecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler