SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 06:54

SON HABERLER

TRT1’in hamlesi sonrası panikleyen atv’nin Bir Zamanlar Çukurova endişesi haksız çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında 3. sezonu devam eden Bir Zamanlar Çukurova, dikkat çeken hikayesi ve güçlü oyunculuk performansları ile yoluna emin adımlarla devam ediyor. Günaydın gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ’un Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin hem isim olarak hem de gün olarak atv dizisine rakip olmasına yönelik köşesinden yaptığı itiraza rağmen, dizi kendisine güvenenleri yanıltmadı.

atv grubu, TRT1’in Bir Zamanlar Kıbrıs isimli dram dizisinin Bir Zamanlar Çukurova’yı birincilikten edebileceği ya da reytingini düşürebileceği endişesi yaşamıştı. Ancak gelişmeler farklı bir durumu işaret ediyor…

Adana’da 3 sezondur müthiş bir özveri ile çekilen dizinin gücü bir kez daha kanıtlandı. Bir Zamanlar Kıbrıs, iyi bir başlangıç yapmasına rağmen reytingleri ile şimdilik Bir Zamanlar Çukurova’nın yanına yaklaşamadı. Tüm kategorilerde birinciliğe devam eden atv dizisi, hikayesinin ve güçlü oyunculuk performanslarının sayesinde kendisine bağladığı izleyicinin başka bir yapıma kaymasına da izin vermiyor.

Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Nazan Kesal, Furkan Palalı, Hande Soral, Hülya Darcan gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizinin hikayesi o kadar etkili ki, ayrılan başrol oyuncularına rağmen hiçbir şeyden olumsuz etkilenmedi.

Sadık izleyici kitlesi atv grubuna da diziye güven duymaları gerektiğini bir kez daha hatırlatmış oldu. İlerleyen dönemde Bir Zamanlar Kıbrıs, reyting yükseltebilir ve birincilik için kafa kafaya bir yarış yaşanabilir. Ancak Bir Zamanlar Çukurova izleyicisinin dizilerini terk etmeyecekleri çok net.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler