Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Tuvana Türkay dizi bekleyenlere başka sürpriz yapacak!

Tuvana Türkay dizi bekleyenlere başka sürpriz yapacak!

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, 2009 yılından bu yana setlerde yer alıyor ve bugüne kadar canlandırdığı karakterler ile de haklı bir popülerliğe sahip. Güzelliği ile de göz kamaştıran oyuncu, son dönemde yer aldığı projelerin kısa süreli olmasının şanssızlığını yaşadı. Yasak Elma dizisinde Leyla karakterinde izlediğimiz oyuncu, karaktere yönelik izleyici tepkisi nedeniyle projeye erken veda etti. Kağıt Ev isimli Star TV dizisinde de başrolde yer alan oyuncu, 8 bölümde biten proje ile bir şanssızlık daha yaşadı.

En son Çember isimli film serisinde Zeynep karakterinde izlediğimi oyuncu, polisiye yapım ile hayranlarını yine memnun etti. Oyunculuğun yanı sıra müzik konusunda da adımlar atan oyuncudan hayranlarına önemli bir sürpriz var.

Tuvana Türkay dizi bekleyenlere başka sürpriz yapacak! 7

Müzik kariyerinde sağlam adımlarla ilerleyen, hem oyunculuğu hem de sesiyle sevenlerini etkisi altında bırakmaya devam eden Tuvana Türkay, başarılı çalışması “Ah Aşk”ın hemen ardından yeni single çalışması “Geceler” i müzik severlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Tuvana Türkay, düzenlemesi ise Muammer Çağrı Telkıvıran imzası taşıyan şarkının, Phoenix stüdyolarında otuz kişilik bir ekiple çekilen klibinin yönetmenliğini ise Ecem Gündoğdu üstlendi. Tuvana Türkay’ın kostüm tasarımı Boreal Brandlifting tarafında yapıldı.

Tuvana Türkay’ın “Geceler” adlı çalışması Akademi Organizasyon & DMC tüm dijital platformlarda yayında!