Ana sayfa Dizi Haberleri Üç Kız Kardeş dizisinde soru işaretleri arttı, Kartal karakteri her şeyi değiştiriyor!

Üç Kız Kardeş dizisinde soru işaretleri arttı, Kartal karakteri her şeyi değiştiriyor!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında ilk iki sezonda büyük başarı kazanan Üç Kız Kardeş dizisi için ekip Ayvalık’ta çalışmalarına devam ediyor. Yeni sezonda izleyicileri çok dokunaklı, dramla yüklü bir senaryo bekliyor.

Dizinin üçüncü sezonuna yönelik olarak yayınlanan fragmanlarda izleyicilerin heyecanı arttı. “Türkan, Derya ve Dönüş, kırmızı kapılı evden çıkarken kimse birbiri ile vedalaşmadı.” Üç Kız Kardeş için fırtınalı dönem başlıyor…

Kanal D’nin, üçüncü sezonu ile izleyici karşısına çıkacak olan, reyting rekortmeni dizisi Üç Kız Kardeş 19 Eylül Salı akşamı yeni sezon ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin her daim beğenisini kazanan dizi sezona bambaşka bir hikâye ile giriş yapıyor.

Türkan, Dönüş ve Derya kardeşlerin yollarının ayrıldığını, her birinin bambaşka bir hayata savrulduğunu izleyici ile paylaşan tanıtım yeni sezona dair merakı iyice arttırdı.

Sevgi neydi? Sevgi emekti…Türkan ve Somer aşkı bitti mi?

Üç Kız Kardeş dizisinde soru işaretleri arttı, Kartal karakteri her şeyi değiştiriyor! 7

Soru işaretleri ile dolu bir döneme hazır olun. Özellikle de Gökberk Demirci’nin canlandırdığı Kartal karakterinin üçüncü sezonda dizide büyük bir değişime neden olması bekleniyor.

Türkan, Somer ve Kartal’ın yer aldığı fragmanı izleyenler Türkan ile Somer aşkına dair soru işaretleri ile doldu.

Üç Kız Kardeş üçüncü sezonunda Türkan ve Somer’in fırtınalı aşkından ziyade sevgi ve aşkın önemini sorgulatacak. Türkan’ın (Özgü Kaya) büyük aşkı ve çocuğunun babası Somer’i (Berker Güven) mi, yoksa ona emek veren Kartal’ı (Gökberk Demirci) mı tercih edeceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

Üç Kız Kardeş ‘in oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: “Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Gökberk Demirci, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce.”

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeş yeni sezonu ile 19 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!