Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kız Kardeş dizisinin 60. yeni bölümünde Türkan’dan büyük aşk itirafı!

Üç Kız Kardeş dizisinin 60. yeni bölümünde Türkan’dan büyük aşk itirafı!

tarafından ker_def

Kanal D’nin başladığı ilk günden itibaren beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in yeni bölümünden bir tanıtım daha yayınlandı.

‘’Ben Somer’i hala deli gibi seviyorum…’’ diyen Türkan’ın aşk itirafı bu bölüme damgasını vuracak. Peki Türkan, Somer ve Defne aile olabilecek mi? İşte bu sorunun yanıtını yeni bölümde bulabileceksiniz.

Somer, Türkan’ın şikayeti üzerine tutuklanır. Türkan’dan ayrılmak istemeyen Kartal, bir şartla onunla boşanacağını söyler; şikayetinden vazgeçmemesini ve Somer’in tutuklu kalmasını ister.

Türkan, Kartal’ın teklifini kabul etmek istemez ancak Somer’e kavuşmasının da başka yolu yoktur. Tüm bunlar yaşanırken Kartal, bu kez de Türkan’ı Defne ile tehdit eder.

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de!